Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Adana Bursa uçak rezervasyonları

Adana Bursa uçak rezervasyonları

Adana ile Bursa arasında yapılacak uçak yolculukları için rezervasyon seçenekleri arasında aktarmalı uçuşlar daha fazladır, iki kent arasında doğrudan uçuş bulunmaması sebebiyle genellikle Ankara ya da İstanbul üzerinden aktarma yapılarak bu uçuş gerçekleştirilmektedir. Söz konusu şehirlerde yolculuk için talebin az olmasından dolayı doğrudan uçuşlar yapılmamakta fakat ileride bu konudaki talebin belirgin bir şekilde artması halinde direkt uçuşların başlama ihtimali bulunmaktadır. Böylece insanlar daha kısa sürede söz konusu yolculukları tamamlayacak ayrıca da daha düşük ücret ödeyerek bunu yapacaktır. Fakat şimdilik sadece aktarmalı uçuşlar bulunmakta ve bunların bazıları iki aktarma içerirken bazılarında da havalimanı değişikliği yapılması gerekmektedir.

Adana ile Bursa arasında yolculuk yapacak kişilerin tercih edebileceği tek seçenek Anadolujet’tir. Ülkemizin birçok noktasına doğrudan uçuşlar yapan firma iki kent arasındaki aktarmalı uçuşları da yapmakta ve insanların daha kısa sürede söz konusu yolculuğu tamamlamasını sağlamaktadır. Anadolujet seferlerinde genellikle Ankara üzerinden aktarma yapmakta ve buradaki bekleme süresi de günlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Saat 10:05’te yapılan seferde uçaklar öncelikle Ankara’ya iniş yapmakta ve burada belli bir süre beklemektedir. Söz konusu bekleme süresi sadece 50 dakika olup aktarmalı olarak yapılan uçuşlar için son derece düşük bir rakamdır. Daha sonra ise buradan hareket eden uçak Bursa havalimanına inişini yapmaktadır.

İki kentin arasındaki uçak seferlerinde bekleme süreleri en az 50 dakika iken yolculuğun toplam süresi 2 saat 50 dakikadır. Otobüs yolculuğuna göre oldukça kısa sayılabilecek sürede Bursa’ya ulaşmak isteyen kişilerin rezervasyon yaptırırken ödemesi gereken ücret 513 TL’ye kadar çıkmaktadır. Fakat ortalama olarak 256 TL olan biletlerin erken alınması durumunda ise 82 TL’ye kadar düşmektedir. Adana ile Bursa arasındaki otobüs biletlerinin fiyatları düşünüldüğünde söz konusu rakamın gayet uygun olduğu görülecektir. Bundan dolayı da söz konusu seferlere olan talep oldukça fazladır ve birçok kişi rezervasyon yaptırmaktadır. Rezervasyonlar için Anadolujet’in resmi internet sitesi etkin olarak kullanılırken gereken yönlendirme site tarafından yapılmakta ve insanlar rahat bir şekilde işlemlerini tamamlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir