Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / AnadoluJet Uçak Bileti / AnadoluJet Alanya Uçak Bileti Ara

AnadoluJet Alanya Uçak Bileti Ara

AnadoluJet Alanya Uçak Bileti Ara

Alanya uçak bileti ara özelliğini devreye sokan Anadolujet oldukça avantajlı uçak bileti satın al uygulamalarını da yolcularına sunabilmektedir. Ülkemizin özellikle de yaz mevsiminde en çok ziyaret edilen yerlerinden olan Alanya uçak bileti ara gibi uygulamalar seyahat için hizmet vermekte olup AnadoluJet isimli Havayolu firması da bu bölge kapsamında etkinlik göstermektedir. Tatil yahut gezi amaçlı burayı ziyaret etmek isteyen pek çok insan internet üzerinden, AnadoluJet Alanya uçak bileti ara uygulamalarından yararlanarak biletlerini alabilmektedir. Antalya’ya bağlı olan turizm ilçesi Alanya, sahip olduğu güzel sahilleri ile dikkat çekmektedir. Yaz turizmi kapsamında yerli ve yabancı pek çok misafiri bünyesinde ağırlayan ilçeye, AnadoluJet uygun fiyatlarla seferler düzenlemektedir. En rağbet gösterilen havayolu firmalarından biri olan Anadolujet ile konforlu ve uygun bir uçuş yaşanmaktadır. Talebe bağlı olarak sefer sayılarında artış gösteren firma düzenli olarak buraya Gazipaşa Havalimanı aracılığıyla ulaşım sağlamaktadır.

AnadoluJet Alanya Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlar

Pek çok insanın uçuş konusunda ilk tercihlerinden olan Anadolujet, fiyat politikalarıyla da benzer firmalar arasından sıyrılarak kendine yer bulmaktadır. Çeşitli şehirlerden Alanya’ya yapılan uçuş seferlerinin ortalama fiyatlarını şöyle sıralamak mümkündür:

  • İstanbul – Alanya: 460 TL
  • Antalya – Alanya: 420 TL
  • İzmir – Alanya: 262 TL
  • Ankara – Alanya: 115 TL
  • Adana – Alanya: 231 TL
  • Gaziantep – Alanya: 250 TL
  • Trabzon – Alanya: 492 TL
  • Kayseri – Alanya: 235 TL
  • Samsun – Alanya: 393 TL

Anadolujet, uçmayan kalmasın sloganıyla hareket edip daha pek çok yere seferler düzenleyerek insanlara uygun fiyatlar ile gezip görme şansı vermektedir. Ayrıca doğru zamanlarda online olarak alacağınız biletler bu gezileri daha uygun hale getirebilmektedir.

AnadoluJet Alanya Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Anadolujet Alanya uçuş günleri ve sayıları içinde bulunulan aya göre farklılık gösterecektir. Zira talebin fazla olduğu bahar ve yaz ayları hemen hemen haftanın her günü sefer bulunabilmekteyken kış mevsiminde rağbetin az olması dolayısıyla seferlerde bir azalma da söz konusu olabilmektedir. Ancak ortalama olarak günde 5-7 arası sefer düzenlenmektedir. Yine nüfus bakımından yoğun büyük şehirlerden Alanya’ya yapılan uçuş sayıları da nispeten fazla olmaktadır. Genel anlamda düşük bir fiyatlandırma politikası uygulayan Anadolujet havayolu firması, uçuş günlerini ile sayılarını ihtiyaca göre ayarlamakta ve buna uygun hizmet vermektedir. Hafta sonu ve hafta içi düzenlenen bu uçuşlarda pek çok kişi uygun fiyatlı yolculuk yapmaktadır. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir