Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / AnadoluJet Uçak Bileti / AnadoluJet Antalya Uçak Bileti Ara

AnadoluJet Antalya Uçak Bileti Ara

Anadolujet firmasının Antalya şehrine olan uçak seferlerinden uçak bileti satın almak için uçak bileti ara uygulamalarından yararlanılmaktadır. Akdeniz Bölgesinde tatil ve turizm cenneti Antalya kentinde bulunan havaalanından Anadolujet firması ile uçak yolculuğu için çok alternatifin olduğu bileti ara işlemi yapıldığında görülmektedir.  Geniş halk kitlesinin havacılık hizmetlerinden yararlanması için 23 Nisan 2008 yılında kurulmuş olan Anadolujet Antalya uçak bileti ara sonuçlarında müşterilerini mutlu ve memnun edecek kadar fazla seferin uygun fiyatlarla gerçekleştirildiği görülecektir.

Türk Hava Yolları tarafında işletilen Anadolujet firması daha yoğun olarak yurt içi seferleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyacın olduğu bölgelerde yurt dışı uçuşları da yapmaktadır. Deniz, güneş ve turistik mekanlarından dolayı Antalya çok çeşitli havayolu firmasının yolcu taşımacılığı yaptığı bir ilimizdir. Özellikle yaz aylarında artan yolcu talebinden ve rekabetten dolayı fiyatlarda ciddi manada değişiklikler olmaktadır.

anadolujet-antalya-ucak-bileti.jpg (656×400)

AnadoluJet Antalya Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bundan birkaç yıl öncesine kadar uçak yolculuğu yapmak herkese nasip olmazdı. Çünkü bilet fiyatları çok yüksekti. Oysaki günümüzde ekonomik olarak kalkınan ülkemizde havayolu firmaları arttığı için bilet fiyatları düşmektedir. Karayolunda yapılacak zorlu ve meşakkatli yolculuk maliyetine uçak yolculuğu yapmak mümkündür. Tabi durum genellikle iade, iptal ve değişimin olmadığı promosyon biletleri veya Ekonomi sınıfı biletleri için geçerlidir. Yapılan kampanyalar bu sınıfları kapsamaktadır.

Hizmetleri ve imkanları farklı olan Business Class sınıfında yolculuk yapmak için her zaman daha yüksek fiyatlıdır. Anadolujet Havayolları, Antalya ile Ankara arasında yapılacak yolculukları kolaylaştırma için fiyatları 59 TL’den başlatmaktadır. İki rota arasında 59 TL ile karayolu yolculuğu bile yapılamazken fırsatı kaçırmamak için acele etmekte fayda vardır. Çünkü bu biletler belli kontenjan ile sınırlıdır.

anadolujet-antalya.jpg (650×325)

AnadoluJet Antalya Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Yolcu trafiğine göre Avrupa’nın en yoğun 14’üncü, Türkiye’nin ise 3.’üncü havaalanı olan Antalya Havalimanı her yıl milyonlarca yolcuyu ağırlamaktadır. 1998 yılında hizmet vermeye başlayan havalimanına yolcu taşımacılığı yapan Anadolujet firması, Ankara Esenboğa, Trabzon, Erzurum ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanlarına uçuş gerçekleştirmektedir.

Ankara Esenboğa’ya her gün 06.10, 08.30, 10.05, 12.35, 16.45, 18.20 ve 22.05 saatlerinde direkt sefer yapmaktadır. Normal hava şartlarında Antalya ile Ankara arası 1 saat 5 dakika sürmektedir. 1 saat 15 dakika süren İstanbul Sabiha Gökçen’e 11.15 ve 22.50’de yolculuk vardır. Erzurum ve Trabzon’a direkt sefer bulunmayıp yolculuklar aktarmalı gerçekleşmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir