Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / AnadoluJet Uçak Bileti / Anadolujet İstanbul Uçak Bileti Ara

Anadolujet İstanbul Uçak Bileti Ara

İstanbul şehrine gerçekleştirilen uçak seferleri için Anadolujet indirimli uçak bileti ara uygulamalarının oldukça avantajlı olduğu bilinmektedir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin gözde kenti İstanbul için iki havalimanı bulunmaktadır ki Anadolujet firması ile uçak yolculuğu yapmak isteyenler uçak bileti almak için ara tuşunu kullanmalıdır. Teknolojinin geliştiği ve ilerlediği günümüzde arama motorlarından herhangi birine Anadolujet İstanbul Uçak Bileti ara yazıldığında istenilen tarihteki bütün uçuşlar ayrıntısı ile bilgisayar ekranına yansıtılmaktadır.

anadolujet-istanbul-ucak-bileti-ara.jpg (529×350)

İstanbul kentinde Atatürk ve Sabiha Gökçen olmak üzere iki tane havaalanı bulunmaktadır. Her yıl gelen yerli ve yabansı yolculara iki havalimanı yeterli gelmediğinden dolayı kent için üçüncü havalimanı yapılmıştır. Yolcu yoğunluğunun çok fazla olmasından dolayı Anadolujet firması gibi binlerce yerli ve yabancı havayolu firması İstanbul havalimanlarından yolcu alıp getirmektedir.

Anadolujet İstanbul Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Uçak yolculuğunu maddi olarak iyi durumda olan insanların kullanımı ile sınırlandırmamak, geniş halk kitlelerinin de kullanmasını sağlamak amacı ile kurulmuş olan Anadolujet firması bilet fiyatlarını olabildiğinde düşük tutmaktadır. Kendi payına düşen kar oranını azaltarak halka hizmet eden firma İstanbul kentine birçok noktadan uçuş yapmaktadır. Bu rotalardan Konya Havalimanından yapılan yolculukları 59 TL’den başlayan fiyatlarla yapmaktadır.

anadolujet-istanbul-ucak-bileti-59-tl.jpg (652×400)

Konya’dan İstanbul’a karşılıklı yapılacak seferler için geçerli olan 59 TL’den başlayan fiyatlar sınırlı sayıdaki koltuk için geçerlidir. Karayolu ulaşımı fiyatına uçak yolculuğu yapabilmek için koltuklar bitmeden uçak biletini almak şarttır.  Sınırlı sayıdaki koltuklar tükendiğinde sonrasında alınacak olan bilet fiyatları artacaktır. Saat 18.50’de gerçekleşen Konya yolculuğu normal hava şartlarında 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Anadolujet İstanbul Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Anadolujet’in uçuş merkezleri Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanlarıdır. Her iki noktadan yapılan seferler Kıbrıs Ercan Havalimanı dahil edildiğinde toplam 45 farklı noktaya yapılmaktadır. İstanbul’dan Adıyaman, Adana, Ankara, Ağrı, Denizli, Bodrum, Elazığ, Diyarbakır, Erzurum, Erzincan, Hatay, Gaziantep, İzmir, Iğdır, Kayseri, Kars, Konya, Kıbrıs, Mardin, Malatya, Nevşehir, Samsun, Ordu/Giresun, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon, Şırnak ve Van’a düzenli seferler düzenlenmektedir.

anadolujet-istanbul-ucus-gunleri.jpg (770×470)

Düzenlenen seferler Ekonomi ve Business Class sınıflarında yapılmaktadır. Her iki sınıfta verilen hizmet farklı olduğundan bilet fiyatları da değişmektedir. Promosyon biletleri ise Anadolujet firması her uçakta belli ve sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli kılmaktadır. İade, iptal ve değişimi olmayan promosyon biletlerini almadan önce yolculuğu iyice planlamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir