Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / AnadoluJet Uçak Bileti / Anadolujet İzmir Uçak Bileti Ara

Anadolujet İzmir Uçak Bileti Ara

Anadolujet İzmir Uçak Bileti Ara

Ege Bölgesinin incisi olan İzmir kentinde bulunan Adnan Menderes Havalimanından Anadolujet firması ile uçak yolculuğu yapmak isteyen yolcular online sitelerin bileti ara butonunun kullanmalıdır. Havayolu ulaşımının hızından ve konforundan yararlanarak yolculuk yapmak için internetteki arama motorlarından herhangi birine Anadolujet İzmir Uçak Bileti ara yazıldığında Ege Bölgesinin çeşitli yerlerine ulaşımın daha kolay olduğun İzmir için uygun fiyatlı bilet bulunur. İzmir gezilecek tarihi ve doğal güzelliklerinden dolayı tam bir tatil ve turizm cennetidir. Yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ulaşımın kolaylaştırılması turizme de katkı sağladığından kente 1987 yılında hizmet vermeye başlayan Adnan Menderes Havalimanı yapılmıştır. Farklı noktalara ulaşım sağlanan havaalanında Anadolujet Havayolları da ulaşım sağlamaktadır.

Anadolujet İzmir Uçak Bileti 69 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Şehir merkezine 14 kilometre uzaklıkta bulunan Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ankara Esenboğa Havalimanı’na Anadolujet firması sefer düzenlemektedir. Bazı dönemlerde çok fazla rağbetin olduğu rotada firma bazı kampanyalar yapmaktadır. Yapılan kampanyalarda amaç uçağın boş koltuk ile uçmaması ve uçuşun masrafını karşılayacak kadar yolcuyu taşımaktır. Belli oranda indirimle uçağın uçuş masrafını karşılayacak kadar bilet satabilmek için Ankara ile İzmir rotasını 69 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirmektedir. 69 TL olan biletler belli ve sınırlı sayıdaki koltuklar için geçerlidir. Sınırlı kontenjan tükendiğinde fiyatlar yükselmektedir. Karayolu ile Ankara’ya gitmek isteyen bir İzmirli bu fiyattan daha fazla masraf yapacaktır. Oldukça uygun olan 69 TL’den başlayan biletleri kaçırmamak güzel bir fırsat olacaktır.

Anadolujet İzmir Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Anadolujet firması 23 Nisan 2008 yılında sivil havacılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı dahil olmak üzere yurtiçinde toplam 45 farklı kente sefer yapmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan ise sadece Ankara Esenboğa Havalimanı’na yolcu taşımaktadır. Günde sabah 10.00, öğlen 12.30, 13.30, 14.45, akşam 17.05, 17.50, 18.40 ve gece 22.40 olmak üzere toplam 8 sefer bulunmaktadır. Ortalama 1 saat 20 dakika süren seferler haftanın her günü belirtilen saatlerde gerçekleşmektedir. Yolcu yoğunluğunun olduğu zamanlarda ek seferler ile müşterilerin ihtiyaçları giderilmektedir. Ankara ve İzmir arasındaki uçak yolculuğu Ekonomi ve Business Class sınıflarında yapılabilmektedir. İki sınıfta verilen hizmetler kadar fiyatları da farklıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir