Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / AnadoluJet Uçak Bileti / AnadoluJet Kapadokya Uçak Bileti Ara

AnadoluJet Kapadokya Uçak Bileti Ara

AnadoluJet Kapadokya Uçak Bileti Ara

Ülkenin sıklıkla ziyaret edilen bölgeleri arasında bulunan Kapadokya uçak bileti ara uygulamalarının yoğun olarak hizmet sunduğu bir bölge olduğu için Anadolujet Havayolu firmasının etkili bir şekilde faaliyet yürüttüğü bir turizm merkezidir. Seyahat edecek kişiler AnadoluJet Kapadokya uçak bileti ara alternatifi ile kolaylıkla bilet temin edebilmektedir. Nevşehir özellikle Peri bacaları ile ünlenmiş bir bölge olması nedeni ile her dönem binlerce turisti ağırlamaktadır. Turizm açısından önemli şehirlerarasında bulunan Nevşehir’e ulaşım Kapadokya Havalimanı ile sağlanmaktadır. Anadolujet uygun fiyat politikası ile bölgeye düzenli seferlerle yolcu taşımaktadır. En sık tercih edilen havayolu şirketi olan Anadolujet ile Kapadokya’ya uçmak ayrıcalıklı şekilde ve oldukça cüzi fiyatlara gerçekleşmektedir.

Anadolujet Kapadokya Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlar

Anadolujet uygun fiyat politikası ile birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin birçok şehrinden düzenlenen uçuşların ortalama fiyatlarına bakılacak olursa:

  • İstanbul – Nevşehir: 89 TL,
  • Ankara – Nevşehir: 114 TL,
  • Antalya- Nevşehir: 197 TL,
  • Adana – Nevşehir: 206 TL,
  • Trabzon – Nevşehir: 206 TL,
  • Gaziantep – Nevşehir: 207 TL,
  • Bursa – Nevşehir: 214 TL,
  • Kocaeli – Nevşehir: 235 TL şeklindedir.

Bunun yanı sıra popüler olan yurtdışı lokasyonları ise şu şekildedir; Almanya, Rusya, Çin, Güney Kore, Irak, İran, İsrail, Avustralya, İsviçre, Kıbrıs, Suudi Arabistan’dır.

Anadolujet Kapadokya Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Anadolujet havayolu firması olarak Kapadokya’ya ortalama yedi sefer düzenlemektedir. Hafta içi ve hafta sonu uçuşların gerçekleştirildiği kente çok sayıda kişi seyahat gerçekleştirmektedir. Popüler olan büyük şehirlerden Kapadokya varışlı seferlerin sayısı çok daha fazla olmaktadır. Özellikle fiyatların daha da düşük olduğu bahar dönemlerinde ve hafta içi Çarşamba, Perşembe günlerinde taleplerde artışlar meydana gelmektedir. Fiyat politikası olarak düşük ücretli satışlar gerçekleştiren havayolu firması uçuş sayılarını yolculardan gelen rağbetlere bağlı olarak belirlemektedir. Örneğin; Ankara Kapadokya arası günde ortalama 7 sefer düzenlenirken Bursa’dan ise tek sefer düzenlenmektedir. Bu değerlerin tamamı yaklaşık olarak verilmiş olup özel günlerde ya da kampanya dönemlerinde farklılık gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir