Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Aydın ucuz bilet fiyatları ara

Aydın ucuz bilet fiyatları ara

Efeler diyarı Aydın şüphesiz ki ülkemizin en güzel yerlerinden bir tanesidir ve eğer bu yaz yapacağınız yaz tatili programına onu da dahil ederseniz her zaman online olarak Aydın ucuz bilet fiyatları arayarak ucuz fiyatlı biletler de bulabilirsiniz. Üstelik henüz sezonun başındayız. Bunu da ucuz biletler konusunda avantaja çevirebilirsiniz.

Yaz tatilleri genellikle eziyete dönüşebiliyor. “Nereye gitmeliyim?” derdi, “Orada ne giymeliyim?” derdi, “Yaptığım diyet yeterli mi?” derdi derken eğlence birden tersine dönebiliyor. Bu arada da dinleneyim derken aslında yoruluyorsunuz. O halde hadi bu yaz kendinize bir iyilik yapın ve biraz ipin ucunu salıp küçük bir bavulla Aydın’a doğru yola çıkın. Bunun içinde Aydın ucuz bilet fiyatları aramanız yeterli. Bir milyondan fazla nüfusa sahip olan bu şehirde ne 10 çift ayakkabıya ihtiyacınız olacak ne de giymediğiniz ama “Ya lazım olursa…” deyip bavulun bir köşesine attığınız fazla elbiselere.

Şimdi giyin ince kıyafetlerinizi ve doğru Aphrodisias Antik Kenti’ne gidin. Kenan Erim’in çabaları ile Aydın’ın dünyaya açılan kapısıdır burası. Mutlaka gezin ve devamında Milet Müzesi’ne doğru yola çıkın. 1973’te açılan bu müze havuzlu bir hol ile başlıyor ve iki küçük salon ile devam ediyor. İçerisi ise Klasik, Arkaik, Roma, Helenistik, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı eserleri açısından oldukça zengin. Sonra da sırası ile Kurşunlu Manastırı’nı, Güvercinada Kalesi’ni, Tralleis Antik Kenti’ni, Crossroads Travel’ı, Arpaz Kalesi’ni ve Priene Antik Kenti’ni gezin.

Peki ya deniz, kum, güneş üçlüsü? Merak etmeyin, Aydın’da bu sektör de oldukça canlı. Bizlerin tavsiyesi mutlak bir gününüzü ayırıp Dilek Yarımadası’na gitmeniz yönündedir. Hem ruhunuzu dinlendirin hem de bol bol yüzün. Otel havuzlarının cazip geldiğinin farkındayız. Fakat siz yine de Altınkum Plajı’na yakın bir yerdeki otelde konaklayın ve orada da vakit geçirin. Ve tabi ki Forum Aydın… Aydın ucuz bilet fiyatları arayarak en güzel yerleri gezebilirsiniz. Temeli 2007 yılına kadar giden Forum Aydın aslında Multi Turkey’in en büyük yatırımlarından bir tanesi ve gerçek anlamda bir alışveriş ve yaşam merkezidir. İçerisinde yöresel bir şeyler bulabileceğiniz gibi giderken evinize götürebileceğiniz türde de çok sayıda eşya bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir