Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Terminal Servisleri / Bankalar ve Dövizciler kaça kadar açık

Bankalar ve Dövizciler kaça kadar açık

Bütün havalimanlarında dövizciler ve bir çok bankanın ATM’si bulunmaktadır, büyük şehirlerde ki havalimanlarında nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak ve döviz alış verişi yapabileceğimiz 7/24 esasına göre çalışan banka şubeleri, banka şubesi döviz bürosu, ve özel döviz büroları vardır. Seyahat ediyorsunuz ve üzeriniz de para taşımak istemiyorsanız ya da acil nakit ihtiyacı duyduğumuzda en iyi ve güvenilir yerler havalimanı banka şubeleridir. İstanbul Atatürk havalimanında 30 bankanın ATM’si ve 4 bankanın şubesi ayrıca özel döviz büroları da bulunmaktadır. İhtiyacınız olan para ATM’den günlük çekim limitinizden dolayı yeterli gelmiyorsa, haftanın her günü ve 24 saat çalışan banka şubelerini kullanarak çözüme ulaşabilmenizde harcama seçenekleriniz arasındadır.

Yurt dışına çıkacaksınız havalimanına geldiniz yanınıza yeterli döviz almadınız ve ya döviz almayı unuttuğunuz zamanlar havalimanlarındaki banka şubeleri döviz bürolarını ve özel döviz bürolarını kullanabilirsiniz. 7/24 çalışan havalimanı banka şubeleri ve döviz bürolarından ihtiyacınız olan dövizi temin edebilir ya da döviz bozdurabilirsiniz. Bu banka şubesi döviz büroları ve özel döviz bürolarında bir çok ülkeye ait dövizi alabilir ve ya bozdurabilirsiniz. Havalimanlarındaki bu alanlar da yapacağınız tüm işlemler yasal olup, yapılan alış verişler belgelendirildikleri için, bu işlemlerinizi güven için de yapabilmeniz mümkün, banka şubeleri ne kadar sağlam ve yasalsa havalimanlarında ki özel döviz büroları da o kadar yasal ve güvenlidir.

Havalimanlarında ki banka şubeleri ve döviz bürolarını kullanmanız için sadece yolculuk yapma zorunluluğunuz yoktur ve bu şubelerden işlem yapmak ya da döviz alış verişi yapmanız için herhangi bir belge ya da bilet ve ya pasaporta da gerek yok ve bu belgeler de istenmez. 24 saat çalışan şubeler mesai saati sonrası ya da hafta sonu nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yerlerdir. İstanbul Atatürk Havalimanında Akbank, Türkiye Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası ve bu bankaların döviz bürolarının yanı sıra Travelex Döviz Ticaret’inde döviz bürosu bulunmaktadır, bu döviz bürosundan günün 24 saati işlem yapabilmeniz mümkündür.Sabiha Gökçen Havalimanında ise Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası şubeleri birçok bankanın ATM’si  ve özel döviz büroları bulunmaktadır.

Bir yorum

  1. artık herşey normal resmi faturasız işlem devletten çalmaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir