Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Batman uçak bileti kampanyalı fiyatlar

Batman uçak bileti kampanyalı fiyatlar

Herhangi bir tatil ya da bayram ziyareti için yaşadığınız şehirden Batman ve civarına yolculuk yapmak istiyorsanız Batman uçak bileti için  hava yolu sizin için en iyi tercih olabileceği gibi kampanyalı fiyatlara denk gelir ve bir de uygun uçak bileti bulursanız bu küçük kaçamağınız tadından yenmeyecek bir hal alabilir. Bunun için de önce araştırma yapmanız gerekir.

Eğer herhangi bir havayolu şirketine üyeliğiniz varsa, zaten kampanya ve tanıtımları içeren mailler alıyorsunuz demektir. Henüz vaktiniz var ve dilediğiniz zaman aralığında hayatınıza bir mola vermek istiyorsanız bu mailleri takip edebilirsiniz. Böylelikle bu şirketlerin Batman dolaylarına açtıkları kampanyalardan da anında haberdar olur ve ona göre bir gezi planı hazırlayabilirsiniz. Ancak vaktiniz yok ya da kısıtlı ise ve izin tarihiniz şimdiden belli olmuşsa bu sefer de toplu fiyat veren internet sitelerini takip etmeniz sizin açınızdan olumlu sonuçlar doğuracaktır. Batman uçak bileti tamamsa hadi o zaman doğru Batman’a…

Yol yorgunluğunu üzerinizden atar atmaz Hasankeyf’e doğru yola çıkın. İçerisinde sayısız mağara bulunan bu yerleşimin ilk bulguları M.S. 4. yüzyıla aittir. Devamında ise Memikan Köprüsü’nden geçebilir o arada da hatıra fotoğrafları çektirebilirsiniz. Hasankeyf ile Beşiri’yi birbirine bağlayan köprü Garzan Çayı üzerinde bulunmaktadır. Bu köprüyü görmüşseniz sıra Malabadi Köprüsü’nde. Malabadi Köprüsü Evliya Çelebi’nin Seyahatname’sine göre Abbasilerin yapmış olduğu bir köprüdür ve hanedan mensubu zengin tüccarlar tarafından yaptırılmıştır. Biraz daha yeni bir köprü için de On Kemerli Köprü’yü kullanabilirsiniz.

Sıra Hızır Bey ve İbrahim Bey camilerinde… Buralar da Batman’ın kimliğinin oluşmasında önemli yerler arasında sayılmaktadır. İkisini de gezdikten sonra Mor Kiryakus Manastırı’na geçebilirsiniz. Süryani Hıristiyanları açısından kutsal olarak görülen ve bu şekilde saygı gösterilen Turabidin bölgesinde bulunmakta ve en uç noktada yer almaktadır. Mor Aho Manastırı (Mahar Kilisesi) da aynı şekilde kabul edilmektedir ve Banı Mahar kırsalında yer almaktadır. Son olarak da Bozikan ve Hasankeyf Kalesi. İkisi de dönemlerinden kalma bir ahenk içerisinde olsalar da zamanla yıpranmışlardır. Buna rağmen hala bir kısımları ayakta kalmayı başarabilmiştir. Batman uçak bileti aldığınızda güzelliklerini görerek keşfedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir