Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Batman Ucuz uçak bileti

Batman Ucuz uçak bileti

Batman’a yolculuk için hava yolunu tercih eden yolcular uçuşlarını daha indirimli ucuz uçak bileti aramak yerine daha aktif hale getirmek için çeşitli yollar aramaktadırlar, biz de size bu yazımızda Batman ucuz uçak bileti bulmak için bu yollardan bahsedeceğiz. Ankara’dan Batman’a uçuş yapmak isteyen havayolu Yolcuları 1 saat 25 dakika gibi bir sürede aktarmasız olarak uçabilmektedirler. Ankara’dan Batman’a ucuz uçak bileti almak için gidişli dönüşlü tarifeleri tercih edebilirsiniz. Gidiş dönüş alınan uçak biletlerinde 100 liraya kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Ankara’dan Batman’a saat 12 ile 13.25 arası yapılan uçuşlara göre daha ucuz olmaktadır. Saat 12 ile 13.25 arasında olan aktarmasız bir uçuş 183 lira iken saat 19 ile 20.25 arasında olan bir uçuş 203 liradır.

Batman ucuz uçak bileti almak için aktarmasız olan uçuşları tercih etmeniz gerekmektedir. Aktarmalı uçuş fiyatları 500 liradan başlarken aktarmasız uçuşlar 150 lira ile 250 lira arasında olmaktadır. Ankara’dan yapılan Batman uçuşları lira ile 100 lira arasında daha pahalı olabilmektedir Bu sebeple İstanbul civarında oturuyor iseniz Batman uçuş yapacaksanız İstanbul’dan Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçuş yapmanız daha uygun uçak biletlerini elde etmenize yaramaktadır. Ucuz uçak bileti almanın yollarından bir tanesi de Batman uçuş biletlerinin izle uçuş tarihinden 2 hafta öncesinden almaktır. Sonraki uçuşlar için önceden alınan biletler daha uygun fiyatları gelmekte ucuza uçmanıza yardımcı olmaktadır.

Batman ucuz uçak bileti almanın yollarından bir tanesi de kullanmış olduğunuz hava yollarının banka kartlarına veya kredi kartlarına sahip olmaktır. Sürekli tercih etmiş olduğunuz hava yollarının kartları ile biletlerinizi satın alarak uçuş puanı kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz uçuş puanlarıyla bilet alırken ekstra indirim kazanacak ve ucuza bilet almanın avantajını yaşayacaksınız. Ayrıca sürekli kullanmış olduğunuz hava yollarını internet sitesine müşteri kaydı yaptığınızda da tekrar uçuş puanı kazanabilirsiniz. Batman’a ucuz uçak bileti almanın bir diğer yolu ise biletinizi öğle saatinden sonra almanız olacaktır. Sabah vakti alınan uçak biletleri öğleden sonra alınan uçak biletlerine göre daha pahalıdır. Öğleden sonra Alınan uçak biletleri öğleden önce Alınan uçak biletlerine göre neredeyse 200 lira kadar bir miktarda ucuz olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir