Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Burdur Uçak Bileti Fiyatları

Burdur Uçak Bileti Fiyatları

Akdeniz Bölgesi sınırlarında yer alan Burdur iline ulaşım havayolu ve karayolu ile sağlanmasının yanı sıra kullanılan havalimanı Isparta Süleyman Demirel Havalimanı olarak belirtilir. Ankara ve İstanbul gibi şehirlerden uçak ile ortalama 1 saat gibi bir sürede Isparta’ya ulaşım sağlanırken buradan ücretli servisler ile Burdur bölgesine geçilmektedir. Burdur Uçak Bileti Fiyatları almak isteyen kişiler online olarak uygun fiyatları da araştırarak alım gerçekleştirebilmektedir. Yanı sıra Antalya’dan da Burdur iline ulaşım sağlanması mümkündür. Bilet fiyatlarına bakılacak olduğunda farklı firmaların değişik ücretlendirmeleri ile karşılaşıldığı görülmektedir. Ortalama 71,99 TL’den başlayan fiyatlarda uçuş gerçekleştiren firma günde 25 sefer düzenlemektedir. Yanı sıra 91 TL’ye uçuş sağlayan başka bir firma da günde düzenlediği 10 sefer ile tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Bilet fiyatlarını daha yakından takip etmek isteyen kişilerin firma sitelerini, bilet arama motorlarını daha yakından takip etmeleri gerekmektedir.

Günde Kaç Sefer Düzenleniyor?

Burdur Uçak Bileti Fiyatları almak isteyen kişiler Isparta ya da Antalya üzerinden aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilmektedir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nı kullanan yolcuların alacağı bilet fiyatları ortalama olarak minimum 342 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bu açıdan bakıldığında Antalya üzerinden geçiş yapmak daha karlı bir seçenek olmaktadır. Günde 9 sefer düzenleyen havayolu firmasının ortalama fiyatı bu iken bir diğer alternatif firma günde 5 sefer düzenleyerek ortalama 373 TL gibi bir tutar karşılığında Isparta’ya sefer düzenlemektedir. Alım yapacak olan yolcuların bu gibi karşılaştırmaları yapmadan satın alma işlemine girişmemeleri önerilmektedir. Bu tür işlemlerin yapılabilmesi için de uçak bilet fiyatlarını firmalar bazında karşılayan arama motorlarından faydalanılması gerekmektedir.

Burdur seyahatini uçak ile gerçekleştirmek isteyen kişilerin fiyatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları için firma sitelerinin fiyat alarmı seçenekleri ile mail adreslerini etkileşime sokmaları gerekmektedir. Kampanya ve promosyonlu bilet olması durumunda alarm sistemi devreye girerek kişiye mail göndermektedir. Bununla birlikte mobil uygulamalar da tercih edilebilir. Takibin olay olması açısından bu kente düzenlenecek her seferin kontrolünün yapılması mümkün olmaktadır. Firma sitelerinin kampanyalar menüsünden de şehirler arası indirimli bilet fiyatlarının görüntülenmesi ve uygun bulunduğu takdirde hemen alınması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir