Pazartesi , Ekim 21 2019
Anasayfa / Seyahat Önerileri / Çeşme eğlence mekanları fiyatları

Çeşme eğlence mekanları fiyatları

Çeşme çok sayıda eğlence mekanı bulunmakta olup fiyatları ortalama olarak makul seviyelerde, özellikle yaz döneminde artan yerli ve yabancı turistlerle birlikte dolan Çeşme ve Alaçatı sokakları oldukça hareketli ve eğlenceli bir hale dönüşmektedir. Müzik, dans ve çeşitli görsel şovların gerçekleştirildiği gece kulüpleri, disko, bar gibi eğlence mekanları Çeşme ilçesinin pek çok noktasında yer almaktadır. Çeşme’de en çok bilinen disko ve barlar arasında Barkode, Çeşme Marina, Paparazzi, Seaside Club gibi mekanlar yer almaktadır. Paparazzi isimli mekanda Ayayorgi bölgesinin en eski plajlarından birisi yer almakta olup ücretsiz giriş imkanı sunulmaktadır. Otopark yeri için müşterilerinden 30 lira ücret talep eden Paparazzi mekanı oldukça nezih ve keyifli bir ortamda konuklarını ağırlamaktadır.

Çeşme ilçesinde Deniz, Kum ve Güneş üçlüsü ile birlikte eğlenceyi de bir arada sunan ve çeşitli aktiviteler gerçekleştiren mekanlar da bulunmaktadır. Gençlere hitap edecek nitelikte etkinliklerin gerçekleştirdiği Kafepi BeachClub’ta, perküsyon sanatçıların gerçekleştirdiği müzik şovlar sayesinde deniz keyfinin yanında eğlenceli anların da yaşanması mümkün kılınmaktadır. Ayrıca mekanda yer alan ve sadece buraya özgü kokteyller de konuklar için eğlencenin tadını çıkarma anlamında sunulan bir başka unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Otopark hizmeti için müşterilerinden 20 lira bedel talep eden Kafepi BeachClub’ta gece girişler ücretsiz olmaktadır. Gündüz konseptinde mekana girişlerde 30 lira ücret alınmakta ve konuklara 1 adet bira ücretsiz olarak ikram edilmektedir. Çeşme’de yer alan bir başka eğlence mekanı Marrakech ise genelde ünlü konukların uğradığı ve rezervasyon ile konuklarını ağırlayan bir yer olarak ön plana çıkmaktadır.

Marrakech mekanına girişte 30 lira ücret talep edilmekte olup gün boyu eğlencenin tadını çıkarabilmek mümkün olmaktadır ve her an konuklara buzlu meyve ile birlikte shot servisi yapılmaktadır. Genellikle kaliteli içki servisi ile diğer mekanlardan farkını ortaya koyan Marrakech’te votka ve çeşitli kokteyller 30 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayayorgi bölgesinde daha çok ailelerin tercih ettiği ve düşük ses düzeyinde müziklerin yer aldığı Babylon isimli mekanda çeşitli yiyecek ve içecek menüleri yer almaktadır. Geceleri gündüze göre daha hareketli ve eğlenceli geçen bu mekanda herhangi bir otopark ücreti talep edilmemektedir ve gündüz girişi için 30 lira ücret alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zamanın hızlı geçtiği dünyada uçakların havada yolcularını güvenilir bir şekilde ulaşmak istedikleri yere götürmeye çalıştıkları gibi, şuan o uçaklardan birinden olmak isteyip gideceği güzergaha ait uçak bilet fiyatlarını incelemek isteyen milyonlarca kişiden biride siz olabilirsiniz. Gideceğiniz güzergah ister yurt dışı uçuşu olsun, ister yurt içi uçağı olsun tüm uçuşlara ait fırsatları sizleri bekliyor. Artık Ucuz Uçak Bileti alımlarınızı erken rezervasyon imkanıyla değil günü ne kadar yakın olursa olsun size en uygun ideal uçuş planı ve biletinizi seçmeniz için fırsatlar sunulacaktır.