Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Seyahat Önerileri / Didim fiyatları ve eğlence mekanları

Didim fiyatları ve eğlence mekanları

Turizm merkezleri arasında yer alan Didim çok sayıda eğlence mekanı ve restoran bulunmakta olup buralardaki fiyatlar alınan hizmete bağlı olarak değişmektedir. Burada çok sayıda gece kulübü ve bar yer almaktadır, insanlar bu mekanlarda sabahı ilk ışıklarına kadar eğlenme fırsatı yakalamaktadır. Gece kulüpleri arasında insanların zevklerine uygun müzikleri bulabileceği odalar da yer almakta olup dileyenler buralarda eğlenebilmektedir. Ayrıca yapılan farklı animasyon gösterileri ve dans şovları da kişilerin ilgisini çekmektedir. Altınkumda bulunan Lineker’s Bar bunlardan en meşhurları arasındadır. Bir kısmı açık havada olan barda farklı içecek türleri bulunmakta olup dileyen insanlar alkol almadan da eğlenebilmektedir. Nargile ve farklı televizyon kanallarını müşterilerine sunan barda genellikle bira tercih edilmektedir. Ödenecek ücret ise 15 TL olup farklı seçeneklerin ücretleri de değişik olmaktadır.

İsmi daha önceleri Marina olan ve Akbük’te bulunan Liberta bar misafirlerine sıcak bir ortam sunmaktadır. Klasik bar görüntüsünün biraz daha sıcak haliyle insanları karşılayan mekanda farklı içecek türleri bulunmaktadır. Denize sıfır sayılabilecek mekanda zaman geçiren turistlerden bazıları geceleri buradan denize girmekte ve ay ışığında denizin keyfini yaşamaktadır. Fiyatlar ise fahiş olmayıp birçok mekana göre daha uygun seviyededir. Bunların dışında burada eğlenmek isteyen kişiler gece kulüplerini de tercih edebilir. Bar tarzında olan bu mekanlarda insanlar genellikle yüksek sesle eğlenmeyi tercih etmekte olup bol miktarda alkol alınmaktadır. Fiyatlar ise turizm bölgelerine göre normal seviyelerdedir.

Didim’de bulunan eğlence mekanları arasında restoran ve kafeler de önemli bir yer tutmaktadır. Merkezde bulunan restoranlarda insanlar dünya mutfağından örnekleri bulabileceği gibi ülkemize ait olan yemek türlerini de bulabilmektedir. Buralarda yemek yemenin ücreti ise tercih edilen yemeğe göre değişmektedir. Fakat farklı bir noktadaki restorana göre pahalı olduğu rahatlıkla söylenebilmektedir. Her keseye uygun yiyecek bir şeyler olduğunun da hatırlatılması gerekmektedir. Aynı şekilde kafelerde de benzer bir durum söz konusu olup dışarıya göre fiyatlar pahalı fakat turizm bölgesi için normal kabul edilmektedir. İnsanlar buralarda da keyifli vakit geçirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir