Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Uçak Firmaları / Easy Jet Sahibi Kimdir ve Hizmetleri

Easy Jet Sahibi Kimdir ve Hizmetleri

Easy Jet girişimci olan SteliosHaji-Loannou önderliğinde 1995 yılında İngiltere bölgesinde kurulmuş ucuz bir havayolu şirketidir. Easy Jet sahibi kimdir ve hizmetleri nelerdir? Easy Jet sahibi SteliosHaji-Loannou’dur ve kendisi Yunanistanlı olmasına rağmen bir Kıbrıs vatandaşıdır. SteliosEasy Jet’te %33 oranında bir paya sahiptir. Easy Jet önemli ticaret merkezleri ve eğlence merkezlerinde birleştirmiş, düşük tarifelerde olan hizmetleriyle tanınan bir havayolu şirketi olmuştur. Bu havayolu şirketi 1995 yılından bu yana en ucuz havayolu olarak bilinmektedir. SteliosHaji-Loannou şimdiye kadar düşük maliyetli uçuşlar ile müşterilerine hizmet vermiştir.

Easy Jet sahibi kimdir ve hizmetleri nelerdir? Easy Jet sahibi StelisosHaji-Loannou yakın zamanda Avrupa ülkeleri arasında uçuş yapabilmeleri için gerekli olan havayolu işletme ruhsatını alacaklarını belirtmiştir. Bu havayolu şirketi yanında bulunan 3 üst kurmak için yepyeni bir Havayolu sertifikası almak için başvuruda bulunmuştur. Hedeflerinin çok büyük olduğu yakın gelecekte gelişme göstereceklerini belirten StelisosHaji-LoannouBrexit’ten sonra Avusturya sınırları içerisinde yeni bir havayolu şirketi kurmayı amaçlamaktadır. Bunların yanı sıra Avrupa Birliği ülkeler arasında faaliyet göstermek için Avrupa Birliği’ne ait olan bir havayolu kuracak olan bu havayolu Avrupa Birliğine ait olacak ve bu çerçevede Londra’daki borsada işlem göstermekte olan İngiltere’de bulunan kontrolü eline alacak.

Easy Jet sahibi kimdir ve hizmetleri nelerdir? Firma sahibi StelisosHaji-Loannou Avrupa Birliği ve İngiltere arasında uçuşları sağlamak amacıyla ir hava anlaşması yapmak için ab ve İngiltere’yi ikna etmeye çalışmaktadır. Bu konuda ABD görüşmeler yapmışlar ve olumlu sonuçlar alarak diğer Avrupa hava yollarından da destek görmüşlerdir. StelisosHaji-LoannouEasy Jet Europa’nın kurulması ile birlikte Avusturya’da yeni istihdam yaratacak iş olanakları sağlamayı amaçlamaktadır. İngiltere’nin en ucuz havayolu şirketi Avusturya’da hava yolu hizmet vermek ve bu hizmetin Avrupa karargâhını kurulmasını istediğini açıklamıştır. StelisosHaji-Loannou bu girişimci zekâsı ve büyütmek istediği ucuz havayolu şirketi ile günden güne daha fazla dikkat çekmeyi başaran isimlerden ve hava yolu şirketlerinden birisi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir