Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Gaziantep İzmir Uçak Bileti Fiyat Tarifesi

Gaziantep İzmir Uçak Bileti Fiyat Tarifesi

Gaziantep kentinde yer alan Oğuzeli Havalimanı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasındaki seferler için Gaziantep İzmir Uçak Bileti ile ilgili fiyat tarifesi incelendiğinde farklı rotalar üzerinden gerçekleştirilen uçuşlara bağlı olarak fiyatların değişkenlik gösterdiği gözükmektedir. İki kent arasında direk uçuşlar bulunduğu gibi İstanbul ve Ankara rotası üzerinden aktarmalı bir şekilde yapılan seferlerde mevcuttur. Sunexpres şirketi tarafından direk olarak gerçekleştirilen uçuşlarda toplam yolculuk süresi 2 saat seviyesinde sürmekte olup bu destinasyon için müşterilerden talep edilen bilet bedeli 160 lira 195 lira arasında değişim göstermektedir. Pegasus, Atlas Global ve Onur Air gibi diğer havayolu şirketlerinin aktarmalı seferlerinde ise yolculuk süresi 3 saatten başlayarak 16 saate kadar çıkabilmekte olup biletler 108 lira ile 400 lira arasında değişen bedellerle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Gaziantep İzmir Uçak Bileti Alarak Tarihi Yerleri Gezerek Görün

Tarih, yemek ve kültür zenginliği ile ön plana çıkan Gaziantep kenti çağlar boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun bir şekilde rağbet gösterdiği bölgede görülmeye değer rotalar arasında yöre mimarisine uygun bir şekilde imar edilen Tarihi Antep Evleri, 500 yıllık geleneğin soluksuz bir şekilde devam ettirildiği Bakırcılar Çarşısı, Nizip ilçesinde yer alan bir antik kent özelliğine sahip Zeugma bulunmaktadır. Gerek ülke içerisinde gerek tüm dünyada bilinen ve oldukça ilgi duyulan Gaziantep Mutfağında Antep Fıstıklı Baklava, Firik Pilavı ve Beyran Çorbası gibi lezzetler pek çok kişi tarafından beğenilmektedir. Bölgede yer alan popüler mekanlar arasında ise Metanet Lokantası, Üçler Kebap Salonu gibi yerler bulunmaktadır. Gaziantep İzmir Uçak Bileti aldığınızda en güzel gurmeleri siz de yiyebilirsiniz.

Alışveriş tutkunu misafirler için Gastronomi kenti niteliğine sahip olan bölgede pul biber, kuru zahter ve tahinli helva gibi gıdalar ile el işlemesi halı, kilim ve şallar satın alınabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca Bakırcılar Çarşısı noktasına uğramak suretiyle de otantik bir atmosfer içerisinde bakır objelerde satın alabilmek mümkündür. Gaziantep, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini yoğun bir şekilde hissettiğinden bölgede konuklar için hizmet veren otel, pansiyon, konukevi ve kamu misafirhaneleri gibi pek çok konaklama tesisi yer almaktadır. Bölgeyi ziyaret edecek misafirler Mayıs ayındaki Hıdırellez Şenlikleri, Eylül ayındaki Oğuzeli Nar ve Kültür Festivali gibi etkinliklere katılarak oldukça eğlenceli vakit geçirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir