Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Kars İstanbul uçak bileti bul

Kars İstanbul uçak bileti bul

Doğunun güneşi diye tabir edilen Kars doğumlu olanlar çok iyi bilirler ki İstanbul gibi bir metropolde yaşamak hem evlerinden çok uzakta olmak anlamına gelmekte hem de yolculuk için uçak bileti araştırırken ve bulurken çok biraz daha fazla maliyetlere neden olmaktadır. Üstelik İstanbul – Kars arası bir yolculuk için en uygun seçenek de yine Kars İstanbul uçak bileti araştırarak hava yolu ve uygun fiyatlı uçak biletleridir.

Hadi diğer seçeneklere de bakalım… Otobüsle İstanbul’dan Kars’a doğru yola çıktığınızı farz edelim. En iyi ihtimalle yolculuk süreniz 17 saati bulacaktır. Bu da bir günün neredeyse 3/4’ü demektir ve sizi fazlasıyla yormaya yetecektir. Her ne kadar çok mola verseniz de git git bitmez o yollar… Dahası en iyi ihtimalle tek kişilik bir gidiş için 150,00 TL’lik biletlerden satın almanız gerekecek. Kars İstanbul uçak bileti bularak zamanınızı ve hayatınızı kolaylaştıracak.

Kars’ın Gezilecek Bir çok Yeri Mevcut

Doğu Ekspres ise tabi ki bir diğer tercihiniz olabilir. Ancak onun için de söylemeliyiz ki tam tamına 24 saatinize mal olacak. Yani koskoca bir gün. 3 günlük bir gezi için Doğu Ekspres’i kullandığınızı düşünebiliyor musunuz? Sevdiklerinizle size ne kadar zaman kalır ki bu yolu tercih ederseniz? Bir de önce Ankara’ya gelmeniz gerekecek. Çünkü İstanbul’dan doğrudan Doğu Ekspres’i kullanamıyorsunuz. Bu da ekstra en az 6 saat demek. Çekeceğiniz eziyeti göz önüne alın. Kişi başı vereceğiniz çift bilet ücretlerini göz önüne alın. Kars İstanbul uçak bileti sizce ne kadar uygun bir yol olur ki?

O halde biz yine en başa dönelim ve hava yollarına tekrar bir göz atalım. Yine 3 günlük bir geziden bahsedecek olursak yolculuğunuz sadece 1 saat 20 dakika sürecektir. Bu da İstanbul içinde bir yerden başka bir yere varmakla neredeyse aynı süreyi kapsamaktadır. Dahası uzun saatlerinizi yollarda harcamayacağınız için zamanınızı çok iyi değerlendirme şansı yakalarsınız. Ayrıca otobüs ve trenlere vereceğiniz bilet ücretinin ortalama 150,00 TL ile 200,00 TL arasında değişeceğini düşünürseniz bugün bir hava yolu şirketinden bilet almaya kalkıştığınızda o da size 200,00 TL ile 250,00 TL arasına mal olacaktır. Bu durumda karar sizin. Biraz ekonomi yapıp zamanınızı yollarda da geçirebilirsiniz. “Olmuşken tam olsun.” deyip ekstra 50,00 TL – 100,00 TL’yi göz ardı da edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir