Pazartesi , Nisan 6 2020
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Kocaeli Uçak biletleri ne kadar

Kocaeli Uçak biletleri ne kadar

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında Kocaeli Cengiz Topel Havalimanına yapılan uçuşlar ortalama olarak uçak biletleri 180 lira gibi ücretler ile başlamakta olup Adana Şakirpaşa Havalimanından Kocaeli’ne uçak biletleri 179 lira gibi rakamlar ile başlamaktadır. Adana’dan Kocaeli uçak biletleri ne kadar? Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan Cengiz Topel Havalimanı’na ayda ortalama olarak 10 ile 15 adet uçuş seferi düzenlenmektedir. Bu uçuş seferlerinin fiyatları ortalama olarak aynıdır ve 179 liradan başlamaktadır. Adana havalimanından Kocaeli Havalimanı’na yapılan uçuşlar aktarmalı ve aktarmasız olabilmektedir. Aktarmasız olan uçuşlar aktarmalı olan uçuşlar a göre biraz daha uygun fiyatlıdır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Cengiz Topel Kocaeli hava limanına yapılan aktarmasız uçuşlar 310 lira ile 153 indir arasında değişmektedir. Kocaeli’ne İstanbul’da ucuz uçmak istiyor iseniz öğle saatlerinden sonraki uçuşları tercih edebilirsiniz öğleden önce yapılan uçuşlar diğer uçuşlara göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yapılan Kocaeli uçak biletleri ne kadar? Ankara’dan yapılan Kocaeli uçuşları 133 lira gibi bir rakam ile başlamaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Cengiz Topel Havalimanı o kadar uçuş planlanmaktadır. Ankara’dan yapılan bu uçuşlar özel günlerde biraz daha pahalı olabilmektedir. Özel günlerde talebin çok olmasından dolayı fiyatlar yukarıya çıkar.

İzmir’den Kocaeli uçak biletleri ne kadar? İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’na Alınan uçak bileti 180 lira ile 190 lira arasında değişmektedir ayda yaklaşık olarak 30 sefer uçuş planı yapılmaktadır. Diyarbakır’dan Kocaeli’ne hava yolu ile gitmek isteyen bir kişi Uçak biletlerini yaklaşık olarak 179 liradan almaktadır Diyarbakır’dan Kocaeli’ne yapılan uçuşlar aktarmalı uçuşlardır. Van Ferit Melen Havalimanı’nda Kocaeli Cengiz Topel Hava limanına gitmek isteyen bir kişi Aktarmalı olarak uçuş yapmaktadır ortalama olarak 236 lira ile biletlerini alabilmektedirler. Ferit Melen Havalimanı’nda Kocaeli’ne Ortalama olarak ayda 4 uçuş Planı yapılmaktadır. Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Kocaeli’ne uçak bileti almak 160 lira ile 250 lira arasında olmaktadır Çarşamba hava limanından Cengiz Topel’e aktarmalı uçuşlar olmaktadır. İki havalimanı arasında ayda ortalama olarak 30 uçuş bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zamanın hızlı geçtiği dünyada uçakların havada yolcularını güvenilir bir şekilde ulaşmak istedikleri yere götürmeye çalıştıkları gibi, şuan o uçaklardan birinden olmak isteyip gideceği güzergaha ait uçak bilet fiyatlarını incelemek isteyen milyonlarca kişiden biride siz olabilirsiniz. Gideceğiniz güzergah ister yurt dışı uçuşu olsun, ister yurt içi uçağı olsun tüm uçuşlara ait fırsatları sizleri bekliyor. Artık Ucuz Uçak Bileti alımlarınızı erken rezervasyon imkanıyla değil günü ne kadar yakın olursa olsun size en uygun ideal uçuş planı ve biletinizi seçmeniz için fırsatlar sunulacaktır.