Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Muğla Milas Isparta Uçak Bileti

Muğla Milas Isparta Uçak Bileti

Muğladan Ispartaya uçak seyahati yapmak isteyenler Muğla Milas Havalimanında uçağa bindiklerinde İstanbul aktarmalı olarak Isparta Süleyman Demirel Havalimanına iniş yapmaktadırlar. Türk Hava Yolları ile yapılan bu seyahat Muğla Milas Havalimanından İstanbul arası 1 saat 25 dakika sürerken Atatürk Havalimanında 1 saat 55 dakika bekleme yapıldıktan sonra yeniden uçuşla 1 saat 15 dakika sonra Süleyman Demirel Havalimanına iniş gerçekleşmektedir. Uçak bilet fiyatları günden güne değişiklik gösterirken Şubat, Mart ve Nisan ayı boyunca tek kişilik bilet fiyatları 109 TL’den satışa sunulurken vergi ve hizmet bedeli dahil olmak üzere 183 TL ve 193 TL arasında farklılık göstermektedir.

Aktarmalı olarak gerçekleşen uçuşun promosyonlu bilet fiyatlarında Muğla’ya tatil yapmak isteyenler için büyük avantaj sağlamaktadır. Muğla’dan her gün kış saatine göre Saat:09:45’te hareket ederken yaz saati uygulamasında saat: 07:15’te Muğla Milas havalimanından hareket eden uçak Atatürk Havalimanında zaman zaman bekleme süresi uzamaktadır. Bekleme süreleri genellikle yaz saati uygulamasında kalkan uçaklarda süre uzamaktadır. Uçak biletlerinizi Türk Hava Yollarının resmi internet sitesinden alabildiğiniz gibi aracı sitelerden de temin edebilirsiniz. Isparta’dan Muğla’ya gitmek isteyenlerde yine promosyonlu biletlerden yararlanmaktadırlar. Şubat ayı içerisinde en uygun bilet fiyatı 172 TL iken Şubat, Mart ve Nisan ayı içerisinde bilet fiyatları 182 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Hava Yolları ile gerçekleşen uçuşlarda genellikle saat:15:45’te Isparta’dan hareket eden uçak Atatürk Havalimanında 1 saat 15 dakika bekleme süresinden sonra Muğla’ya gitmek üzere hareket etmektedir. Atatürk havalimanında bekleme süreleri kimi zaman değişebilmektedir. Uçak biletinizi alırken promosyonlu bilet olmasına dikkat ettiğiniz kadar bekleme sürelerini de mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 1 saatlik bekleme süreleri bazen 4 saate kadar çıkarken bu sürenini 12 saate kadar çıktığı uçuşlarda yer almaktadır. Her gün tek uçuşu bulunan iki havalimanında biletlerin bu kadar cazip olması yaz tatili planlarınız yaparken biletinizi şimdiden almanızda yarar bulunmaktadır. Çünkü Temmuz ayında bilet fiyatlarında artışlar gözlenirken Temmuz ayı içerisinde 192 TL’ye ekonomik promosyonlu bilet bulabilirsiniz. İster 3 saat 39 dakika süren karayolunu kullanın isterseniz havayolunu tercih size kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir