Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Ordu-Giresun Aktarmasız Ucuz Uçak Biletleri

Ordu-Giresun Aktarmasız Ucuz Uçak Biletleri

Ordu ile Giresun arasında bulunan ve denizin doldurulmasıyla yapılan havalimanını kullanarak farklı noktalara seyahat etmek isteyen kişiler için hava yolu şirketlerinden bazıları aktarmasız uçuşlara kampanyalar yapmakta ve insanlar bu kampanyalar sayesinde uçak biletlerini çok daha ucuza alma fırsatı yakalamaktadır. Ordu-Giresun uçak bileti için havalimanı kullanılarak yapılacak aktarmasız uçuşlarda insanlar İstanbul, Ankara ve İzmir gibi farklı kentlere gidebilmekte ve bunun için de firmalar tarafından sağlanan ucuz uçak biletlerini kullanmaktadır. Hava yolu şirketleri yapmış oldukları promosyon uygulaması ve erken rezervasyon fırsatı ile kişilerin uça k biletleri için ödemesi gereken ücretleri ciddi miktarlarda alt seviyelere çekmektedir. Söz konusu uygulamalar yolcuların maddi olarak daha rahat etmesine katkı sunmaktadır.

Karadeniz Bölgesinin önemli şehirleri arasında yer alan Ordu’nun nüfusu son yıllardaki artış ile 750 bin sınırını geçmiştir. Karadeniz Bölgesinin özelliklerini taşıyan kenttin doğal güzellikleri oldukça fazladır. Bunlardan en fazla bilineni Perşembe Yaylasıdır ki Ordu’ya gelen insanların çok büyük bir bölümü mutlaka burayı ziyaret etmekte ve keyifli dakikalar geçirmektedir. Bunun dışında şehrin sembollerinden bir tanesi olan Boztepe’de turistlerin uğrak yerlerinden birisi olarak dikkat çekmektedir. Buradan kentin bütün manzarası görülebilmekte ve söz konusu görüntü insanlara huzur vermektedir. Teleferiklerin kullanıldığı Boztepe’yi ziyaret eden turist sayısı da çok fazladır. Burada yer alan halk genellikle tarım ve ormancılık ile ilgilenmektedir .Ordu-Giresun uçak bileti ile iki şehir arasında hızlıca gidip gelebilirsiniz.

Havalimanının bağlı diğer kent Giresun ise Ordu’ya göre biraz daha küçüktür. Nüfusu 437 bin civarında olan kent göç vermekte ve buna bağlı olarak da nüfusta bir miktar düşüş yaşanmaktadır. Burada bulunan halkın büyük kısmı tarım ile uğraşmaktadır. Bunun yanında hayvancılıkta bir diğer gelir kaynağı olarak dikkat çekmektedir. Şehir sınırları içerisinde yer alan fındık bahçelerinden üretilen fındıklar insanların en önemli gelir kaynağıdır. Giresun fındığı ülkemizde oldukça meşhurdur ve bunun bir kısmı yabancı ülkelere ihraç edilmektedir. Kent içerisinde çok sayıda tarihi ve turistik mekan bulunmakta ve bundan dolayı da turistler uzak mesafelerden gelerek bunları ziyaret etmektedir. Giresun Adası, Kümbet Yaylası ve Karagöl kentin önemli güzelliklerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir