Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Ordu Giresun Erken Uçak rezervasyonu

Ordu Giresun Erken Uçak rezervasyonu

Ordu Giresun Havalimanını kullanarak seyahat etmek isteyen kişiler erken uçak rezervasyonu yaptıklarında çok uygun fiyatlara bilet alabilme imkanı bulmaktadır. Buraya yapılan uçuşların bir kısmı aktarmalı iken önemli bir kısmı da aktarmasızdır yani doğrudan yapılmaktadır. Erken rezervasyon biletlerin seyahat tarihinden çok daha önce alınması anlamına gelmektedir. Bundan dolayı seyahat tarihinin kesinleşmesi bundan sonrada biletin alınma işlemi olarak da ifade edilmektedir. Ordu ile Giresun arasında bulunan havalimanını Pegasus, Anadolujet ve Türk Hava Yolları gibi firmalar etkin olarak kullanmaktadır. Söz konusu firmalar başta İstanbul olmak üzere birçok farklı noktadan buraya uçuşlar düzenlemekte ve yolcuların buraya taşımaktadır.

Türk Hava Yolları ile yolculuk yapacak kişilerin biletlerini ertesi gün ya da aynı gün için alması durumunda ödemesi gereken miktar 272 TL iken erken rezervasyon durumunda biletler için ödenmesi gereken ücretler ciddi miktarlarda aşağılara inmektedir. Biletlerin en az 30 gün önce alınması durumunda ödenmesi gereken miktar 122 TL olmaktadır ki bu da yolcuların en az 150 TL daha ucuza seyahat etmesi anlamına gelmektedir. Pegasus ile yolculuk yapmak isteyen kişilerin ödemesi gereken bilet ücreti 246 TL olup erken rezervasyon durumunda bu ücret 61 TL’ye kadar düşmektedir. Fakat söz konusu fiyata satılan koltukların sayısı sınırlı olup kısa sürede tükendiğinden insanların acele etmesi ve olabildiğince erken alması gerekmektedir.

Anadolujet ile yolculuk yapmak isteyen kişilerin ödemesi gereken ücret ise 142 TL olmasına rağmen erken rezervasyon durumunda ücretler 40 TL’ye kadar düşmektedir. Burada bahsedilen fiyatların tamamı İstanbul üzerinden yapılan uçuşlar için geçerli olup diğer yerler için daha farklı ücretler ödenerek yolculuk yapılması gerekmektedir. Söz konusu uçuşların bir kısmı sabah saatlerinde yapılırken önemli bir bölümü de öğleden sonra ve akşam vaktinde yapılmaktadır. İnsanlar böylece istediği saatte uçak bulabilmektedir. Ayrıca erken rezervasyon sayesinde de fiyatlar yukarıda belirtildiği gibi uygun seviyelere gelmektedir. Erken rezervasyonların yapılabilmesi için farklı yollar bulunmakta olup bunlardan bir tanesi acenteler diğeri ise hava yolu şirketlerinin resmi web siteleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir