Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Pegasus Uçak Bileti / Pegasus Ankara Uçak Bileti Ara

Pegasus Ankara Uçak Bileti Ara

Pegasus Ankara Uçak Bileti Ara

Ülkenin başkenti konumunda yer alan ve her dönem yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen Ankara uçak bileti ara uygulamalarında birçok alternatif bulunmakta olup Pegasus havayolu şirketi tarafından farklı destinasyonlar üzerinde uçak seferleri de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Seyahat edilecek rotalara bağlı olarak Pegasus Ankara Uçak Bileti Ara noktasında günün farklı zaman dilimleri içerisinde direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile Ankara yönüne varış yapabilmek mümkün olmaktadır. Belirli dönemler içerisinde uygun fiyatlar ile satışa sunulan biletlerden yararlanmak suretiyle oldukça cazip koşullar içerisinde ve konforlu bir şekilde uçak seyahati yapabilme imkanı bulunmakta olup bu doğrultuda kampanya fırsatlarını takip etmekte yarar vardır.

Pegasus Ankara Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlar 

Ankara şehrinin başkent niteliğine sahip olması ile birlikte birçok kamu ve özel sektör kuruluşlarının genel merkezlerinin bu bölgede yer alması kente yönelik iş seyahatlerinde artış yaşanmasını mümkün hale getirmektedir. Ayrıca şehrin Kurtuluş Savaşı dönemlerinin simgesi konumunda yer alması ve birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapması turistik ziyaretler için önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin farklı noktalarından bölgeye yapılan uçuşlar için talep edilen bilet bedellerine bakıldığında:

  • İstanbul-Ankara: 77 TL,
  • İzmir-Ankara: 110 TL,
  • Antalya-Ankara: 78 TL,
  • Trabzon-Ankara: 225 TL,
  • Erzurum-Ankara: 227 TL şeklindedir.

Yurtiçi uçuşlar haricinde bölgeye Londra (İngiltere), Paris (Fransa), Milano (İtalya) ve Berlin (Almanya) gibi popüler yurtdışı lokasyonları üzerinden varış yapabilme imkanı bulunmaktadır.

PegasusAnkara Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Pegasus tarafından Ankara yönüne düzenlenen uçuşlarda sefer sayısı ve yolculuk süresi kalkış yapılacak noktaya bağlı olarak farklılık arz etmektedir. İstanbul yönünden bölgeye yapılan uçuşlarda hafta içi ve hafta sonu bilet bulabilme imkanı mevcut olup sabahtan akşam saatlerine kadar günün farklı zaman dilimlerinde uçuşlar bulunmaktadır. İzmir kalkışlı olarak düzenlenen Pegasus uçuşlarında ise sabah ve akşam saatlerindeki seçenekler müşterilerin beğenisine sunulmakta ve 1 saat 10 dakika civarında tamamlanmaktadır. Antalya konumundan kalkış yapan yolcular için de günlük bazda 12 farklı uçuş seçeneği bulunmakta olup direk veya aktarmalı seferler için biletler satışa sunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir