Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Pegasus Uçak Bileti / Pegasus Kayseri Uçak Bileti Ara

Pegasus Kayseri Uçak Bileti Ara

Pegasus Kayseri Uçak Bileti Ara

İç Anadolu Bölgesinin önemli illerinden Kayseri için en uygun fiyatlar ile uçak yolculuğunu yapabilmek için Pegasus Havayolu firmasının resmi sitesinden bileti ara işlemi yapılmalıdır.  Ülkemizin İstanbul merkezli düşük maliyetli havayolu firması Pegasus Kayseri Uçak bileri ara konusunda ve sunduğu hizmetlerin kalitesi bakımından oldukça iddialı bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.  Havayolu firmasının resmi sitesine veya online uçak bileti satışı yapan sitelerden herhangi birine giriş yapıldığında sitede bulunan online rezervasyon kısmından bilet araştırması yapılabilir. Yolculuğun hangi tarihte yapılacağı, yolcu sayısı, yolcuların durumu, uçuş sınıfı ve tek veya çift yön tercihi yapılarak araştırma yapmak mümkündür. Pegasus firması yolcularına en uygun fiyatlı biletleri promosyonlarda sunmaktadır.

Pegasus Kayseri Uçak Bileti 77 TL’den başlayan fiyatlarla

1998 yılında sivil hava trafiğine açılmış olan Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan ülkemizin birçok noktasına seferler düzenlenmektedir. Pegasus Havayolları, Kayseri’den İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Duesseldorf, Viyana, Amsterdam, Köln, Stuttgart, Kopenhagen’e yolcu taşımaktadır. Firmanın yapmış olduğu en son kampanya ise uzak mesafeleri en uygun fiyatlarla 77 TL’ye ulaşmak mümkündür. 77 TL’den başlayan kampanya kapsamına giren havalimanları arasında, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Duesseldorf,  Amsterdam, Antalya ve Stuttgar bulunmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kayseri Erkilet Havalimanı’na dönüş yapacak olan yolcular için 77 TL’den başlayan fiyatlar geçerli olacaktır. Fiyatlardan yararlanabilmek için olabildiğince erken vakitte uçak biletini almakta fayda vardır.

Pegasus Kayseri Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Kayseri ticaret dünyasında önemli rol oynayan bir kentimizidir. Erciyes Dağı başta olmak üzere turistik mekanlar bakımından zengin olan Kayseri’ye giden ve gelen yolcu sayısı fazladır. Hava ulaşımı konusunda kentin ağır yükünün büyük bir kısmını üstlenmiş olan Pegasus firmasının en yoğun yolcu taşımacılığı yaptığı rota İstanbul Sabiha Gökçen’dir. Kayseri’den her gün sabah 05.55, 08.50, 10.25, öğlen 16.10, akşam 19.40, 20.35 ve 22.30’da uçuş bulunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na öğlen 12.35’te aktarmasız uçuş bulunmaktadır. Bunun dışında aktarmalı seferler de bulunmaktadır. Antalya Havalimanı için ise akşam 17.35’de direkt uçuş vardır. Aktarmalı seferler ise İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir