Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Pegasus Uçak Bileti / Pegasus Sivas Uçak Bileti Ara

Pegasus Sivas Uçak Bileti Ara

İç anadolu bölgesinin en sık seyahat edilen illeri arasında Sivas Pegasus Uçak Bileti arayıp size uygun seçiminizi yaptıktan sonra işlemlerini hızlıca yapın. Günümüzde seyahat edecek olan pek çok kişi biletlerini internet üzerinden avantajlı fiyatlarla alabilmektedir. Pegasus kurumsal sitesine girildiğinde bilet arama alanına ilgili bilgiler girilerek uçuş ara seçeneği işaretlendiğinde en uygun alternatifler listelenmektedir. Arama işlemlerini mobil uygulamalarla, bilet arama motorlarıyla, sitenin kampanya menüsünden, firma e-bülteni ve sosyal hesaplarından da gerçekleştirmek mümkündür. Sivas’a ait oldukça uygun fiyata uçmak isteyen yolcular öncesinde il bazında fiyat alarmı kurduklarında daha avantajlı tekliflerle karşılaşabilmektedir.

Pegasus Sivas Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlar

Pegasus Havayolu Firması tarafından Sivas’tan Türkiye’nin birçok yerine düzenlenen uçuş tarifeleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Oldukça ucuz fiyatlara popüler illere ulaşım sağlamak mümkündür. Güncel Pegasus Sivas varışlı uçak biletinin iller bazındaki ortalama fiyatları;

  • İstanbul (SWA) – Sivas: 89 TL
  • İzmir – Sivas: 92 TL,
  • Ankara – Sivas: 155 TL,
  • Antalya – Sivas: 186 TL,
  • Adana – Sivas: 204 TL,
  • Dalaman – Sivas: 207 TL,
  • Van – Sivas: 159 TL,
  • Balıkesir – Sivas: 203 TL,
  • Bursa – Sivas: 232 TL şeklindedir.

Belirtilen bütün iller arasında Sivas kalkışlı ya da varışlı uçuşlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yurtdışı uçuşun gerçekleştirildiği ülkeler; Almanya, ABD, Tayland, Fransa, Azerbaycan, Macaristan, Kıbrıs, Ukrayna, İsveç, Suudi Arabistan şeklindedir.

pegasus-sivas-ucak-bileti.jpg (590×370)

Pegasus Sivas Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Pegasus Havayolu Firması ile Sivas varışlı ya da kalkışlı uçuşlar günlük olarak düzenlenmektedir. Hafta içi ve hafta sonu her gün düzenlenen uçuş sefer sayıları özellikle büyük şehirlere ortalama 3 ile 5 arası değişiklik göstermektedir. Örneğin; İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden Sivas’a günde ortalama 3 sefer düzenlendiği bilinmektedir. Direkt ya da aktarmalı uçuşların bulunduğu alternatifleri Pegasus’un resmi sitesini takip ederek keşfetmek oldukça kolay. Belirli günlerde daha uygun fiyatlara uçulabilmesi mümkün olan Pegasus Sivas Uçak Bileti ile belirli noktalara düşük fiyatlarla ulaşım sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir