Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / Pegasus Uçak Bileti / Pegasus Trabzon Uçak Bileti Ara

Pegasus Trabzon Uçak Bileti Ara

Karadeniz Bölgesinin en büyük illerinden biri olan Trabzon Havalimanına en uygun fiyatlı uçak yolculuğu yapabilmek için bileti ara butonunu kullanarak Pegasus firmasından araştırma yapmak gerekecektir. 12 Ocak 1990 yılında hizmet vermeye başlamış olan Pegasus Trabzon Uçak bileti ara işlemlerini en hızlı ve uygun yapabilecek, İstanbul merkezli düşük maliyetli havayolu firmasıdır.

pegasus-trabzon-ucak-bileti.jpg (720×360)

Pegasus Havayolları, Ekonomi ve Business Classs sınıflarında bilet satışı yapmaktadır. İade, iptal ve değişimin söz konusu olmadığı, her uçakta belli ve sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan promosyon biletlerinin de satışı bulunmaktadır. Sivil havacılık sektörünün en uygun fiyatlı biletleri olan promosyonları, Pegasus kendi karını düşürerek müşterilerinin faydalanması için sıklıkla satışa sunmaktadır.  

Pegasus Trabzon Uçak Bileti 108 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Uçak yolculuğu bundan birkaç yıl öncesine kadar daha yüksek fiyatlarla gerçekleştirilmekteydi. Firma sayısının az olması, rekabetin azlığı gibi nedenlerden kaynaklı sebeplerle fiyatlar oldukça yüksektir. Firma sayınsın artması beraberinde fiyatlarda indirim ve kampanyaları da beraberinde getirmiştir. Pegasus Havayolları, bazı illerimizden Trabzon Havalimanına yapılacak olan uçak yolculuklarında indirim yapmıştır. Firma, 108 TL’den başlattığı fiyatlarla herkesin hava ulaşımından istifade etmesini arzu etmektedir.

pegasus-trabzon-ucak-bileti-108-tl.jpg (500×333)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Trabzona yapılan yolculuklar 108 TL’den başlamaktadır. Erken rezervasyon yapıldığında 108 TL’den uçak bileti alınabilir. Geç kalındığında kampanya için belirlenen sınırlı sayıdaki koltuklar kısa sürede biteceğinden daha yüksek fiyatlardan alış yapılabilmektedir. Kampanya dahilinde İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Stuttgart’a uygun fiyatlı yolculuk gerçekleştirilebilir.

Pegasus Trabzon Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Sümela Manastırı, Ayasofya Müzesi, Sümela Manstırı gibi tarihi ve doğal turistik alanlara sahip olan Trabzon’a gelen ve giden yolcu sayısı oldukça fazladır. Kente ulaşımın rahat, hızlı ve kolay olabilmesi için havaalanı yapılmıştır. Havalimanında yolculara hizmet veren çok sayıda havayolu firması bulunmaktadır.

pegasus-trabzon-ucus-gunleri.jpg (590×332)

Pegasus Havayolları ise en uygun fiyatlı ve en çok sefer düzenleyen şirketidir. Pegasus, Trabzon Havalimanı’ndan Adana Şakirpaşa, Ankara Esenboğa, Antalya, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes ve Soçi havalimanlarına düzenli uçuşlar gerçekleştirmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen’e sabah 06.00’dan başlayıp akşam 22.15’e kadar toplam 8 tane aktarmasız sefer yapmaktadır. Antalya’ya her gün 18.20’de, İzmir’e 08.05’te direk uçulmaktadır. Ankara’ya ise İstanbul üzerinden aktarmalı seferler bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir