Pazartesi , Ekim 14 2019
Anasayfa / Rezervasyon Faydaları / Rize İzmir aktarmalı indirimli uçak bileti

Rize İzmir aktarmalı indirimli uçak bileti

Rize gibi bir şehirden çıkıp İzmir merkezli olarak yapacağınız aktarmalı bir yolculuk için en iyisini istiyor ancak bir de uçak biletleriniz için indirimli fiyatlar arıyorsanız uçuş ağı kuran tüm markaların web sitelerinde araştırma yapabilir ya da doğrudan toplu fiyat veren sitelere bakabilirsiniz. Bu şekilde çok daha kısa bir yoldan gitmiş ve aradığınızı bulmuş olursunuz.
Rize… Karadeniz’in kendini sonuna kadar hissettirdiği gelenek ve göreneklere sahip şehir… Üstelik yeşile olan düşkünlüğü ile bilinir ve fazlasıyla temiz bir havaya sahiptir. Giden dönmek istemez. Koca koca şehirlerden sonra insana dinginlik verir ve her anlamda nefes aldığınızı hissedebilirsiniz. İçerisinde birçok tarihi eser de bulunmaktadır. Tek tek gezebilir ve hepsi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak yöresel bir Rize düşlüyorsanız, sakinleriyle tanışmanız ve size sunabilecekleri yemeklerden tatmanız gerekmektedir. Eğer zaten Rizeliyseniz siz bunları gayet iyi biliyorsunuz demektir.

Türkiye’nin Her Yerinden

Ve İzmir… Boyoz’u, Kumru’su, Lokma’sı ve Sura’sıyla ünlü şehir… Aynı zamanda Saat Kulesi, Resim ve Heykel Müzesi, Dario Moreno Sokağı, Tarihi Asansör Binası ve daha birçok gezilesi yer… Rize’de yaşayanlar her ne kadar doğa güzelliklerine hasret kalmasalar da zaman zaman değişiklik herkese iyi gelir. Özellikle havanın ısınıp sezonun açıldığı yaz aylarında farklı portreleri seyre dalmak olağanüstü bir ziyafet olacaktır. Bu amaçla yola çıkmışsanız da İzmir’in doğru bir karar olduğunu hemen anlayabilirsiniz.

Fakat önce güzel bir yolculuk yapmanız gerekecek. “Nasıl başlarsa öyle gider.” mantığından yola çıkacak olursak, önce kendinize uygun bir gidiş ve dönüş yolculuğu seçmelisiniz. Tabi ki bu yolculuk da size büyük meblağlara mal olmamalı. Fakat doğrudan Rize’den İzmir’e geçemeyeceğiniz için önce Trabzon Havalimanı’na gitmeli ve oradan İzmir’e geçmelisiniz. Sonrasında ise İstanbul ya da Ankara aktarmalı bir tarifeye sahip olan uçak biletleriniz ile doğru İzmir’e… Yolculuğunuz tercih ettiğiniz firmaya göre 3 saat de sürebilir, 9 saat de. Bu tamamıyla biletinizin içeriği ile alakalıdır. O yüzden dikkatli karar vermeniz gerekecek. Üstelik fiyatlar da bu çeşitlilikten payını almıştır. Bugün en ekonomik Rize – İzmir uçak bileti 230,00 TL’ye mal olurken en pahalısı da yaklaşık olarak 700,00 TL’yi bulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zamanın hızlı geçtiği dünyada uçakların havada yolcularını güvenilir bir şekilde ulaşmak istedikleri yere götürmeye çalıştıkları gibi, şuan o uçaklardan birinden olmak isteyip gideceği güzergaha ait uçak bilet fiyatlarını incelemek isteyen milyonlarca kişiden biride siz olabilirsiniz. Gideceğiniz güzergah ister yurt dışı uçuşu olsun, ister yurt içi uçağı olsun tüm uçuşlara ait fırsatları sizleri bekliyor. Artık Ucuz Uçak Bileti alımlarınızı erken rezervasyon imkanıyla değil günü ne kadar yakın olursa olsun size en uygun ideal uçuş planı ve biletinizi seçmeniz için fırsatlar sunulacaktır.