Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Sinop Van ucuz uçak bileti

Sinop Van ucuz uçak bileti

Sinop ile Van arası karayolu ile 1153 km olup yaklaşık 15 saat sürdüğü için herkes havayolunu tercih ettiği gibi nasıl Sinop Van ucuz uçak bileti bulacağının yollarını da aramaktadırlar. Sinop’tan Van’a gitmek isteyenler Pegasus veya Türk Hava Yollarında birisini tercih etmeleri gerekmektedirler. Direk uçuşu bulunmayan firmalar aktarmalı olarak uçuşlarını gerçekleştirirlerken bilet fiyatlarına göz atmakta fayda bulunmaktadır. Pegasus firmasına ait uçaklar Sinop Havalimanından kalkıp 1 saat 15 dakikalık uçuştan sonra Sabiha Gökçen Havalimanına iniş yapmaktadır. Bekleme süreleri değişmekle birlikte 4 saat en kısa bekleme süresinden sonra 2 saatlik uçuşun ardından Van Ferit Melen Havalimanına iniş yapmaktadır.

Sinop Van ucuz uçak bileti arayanlar için Pegasus firmasının bilet fiyatlarına göz attıklarında Şubat ayı içerisinde Pazartesi ve Perşembe günleri bilet fiyatları 340 TL’den başlarken, Salı ve Cumartesi günleri 200 TL’den başlayan promosyonlu biletler bulunmaktadır. Promosyonlu biletlerin satışının olduğu günlerde bekleme süresi uzadığı için bilet alırken saatlere dikkat edilmesi gerektiği gibi günlere göre de bilet fiyatı değişiklik göstermektedir. Van’a uçuş yapan firmalar arasında yer alan Türk Hava Yolları Sinop’tan hareket ettiğinde yaklaşık 1 saat uçuştan sonra Atatürk havalimanına iniş yapmakta burada 8 saat bekleme süresinden sonra Esenboğa Havalimanına geçip yine burada 8 saatlik bekleme süresinden sonra Van Havalimanına uçuş yapmaktadır.

Türk Hava Yolları bu zahmetli uçuşunda bilet fiyatlarını Şubat ayı içerisinde en uygun olarak 234 TL’den belirlerken günlere göre değişen fiyatlarında yaklaşık olarak 355 TL’den başlamaktadır. Türk Hava Yolları Çarşamba günü en uygun fiyat politikasını uygularken diğer günlerde normal fiyat uygulaması yapmaktadır. Ucuz bilet bulmak isteyenler uçuş planını önceden ayarlamaları ve biletlerini aylar öncesinden almaları gerekmektedir. Ayrıca Sinop Van ucuz uçak bileti  arayan kişiler farklı sitelerden yaralanarak sitelere üye olduklarında firmalar tarafından sunulan promosyonlu biletlerde kendilerine bilgi verilerek ucuz bilet bulabilirler. Ucuz uçak bileti bulmak istiyorsanız sadece belirli sitelere bağlı kalmadan alternatif sitelerde bilet fiyatlarını araştırarak mutlaka karşılaştırma yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bilet alırken özellikle aktarmalı uçuşlarda bekleme sürelerini mutlaka göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir