Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Fiyat Bilgileri / Şırnak Şanlıurfa uçak biletleri

Şırnak Şanlıurfa uçak biletleri

Şırnak ile Şanlıurfa arasında doğrudan uçak seferleri düzenlenmemekte birlikte aktarmalı olarak her iki il arasında uçakla seyahat etmek mümkün olmaktadır. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, iç hat seferlerine hizmet sunan bir havalimanı özelliğine sahiptir. Havalimanının Şırnak şehir merkezine olan uzaklığı ise 9 km civarındadır. GAP Havalimanı ise Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan bir havalimanıdır. Her iki il arasında uçakla seyahat etmek için ise; uçak bileti satın alınması gerekli olmaktadır. Bu noktada Şırnak Şanlıurfa uçak biletlerinin farklı platformlar yardımıyla satın alınabildiği bilinmektedir. Şırnak Şanlıurfa uçak seferleri Anadolujet firması sayesinde mümkün olmaktadır.Uçak seferleri aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Şırnak Şanlıurfa uçak biletleri satın alırken güzergahın nasıl olduğuna dair bilgi sahibi olmak önemli olmaktadır. Zira Şırnak Şanlıurfa uçak seferleri Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden aktarmalı olarak gerçekleşmektedir. Dolayısıyla uçuş süresi 15 saat 45 dakika kadar sürmektedir. Bunun yaklaşık olarak 12 saat 55 dakikası aktarma bekleme süresi olarak gerçekleşmektedir. Uçuşlar Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanından Ankara Esenboğa Havalimanına gerçekleşmektedir. Sonrasında aktarma süresi beklenilmektedir. Aktarma süresinin tamamlanmasının ardından Ankara Esenboğa Havalimanından Şanlıurfa GAP Havalimanına uçuş gerçekleşmektedir. Ankara Esenboğa Havalimanındaki terminal servis hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarının üzerinde olması, aktarma süresinin oldukça keyifli geçmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı Şırnak Şanlıurfa uçak biletlerini satın alarak aktarmalı uçuş yapanların sayısı günden güne artmaktadır.

Şırnak Şanlıurfa uçak biletleri söz konusu olduğunda karşımıza farklı alternatif seçeneklerin çıktığı bilinmektedir. Zira uçak biletlerinin günümüz itibariyle farklı yol ve yöntemle satın alındığı bilinmektedir. Özellikle internet ortamından uçak biletlerinin satın alınması beraberinde önemli kazanımlar sunmaktadır. Zira bu sayede oldukça uygun fiyatlı uçak biletlerinin satın alınması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, Şırnak Şanlıurfa uçak biletlerinin internet üzerinden satın alınması zaman konusunda da tasarruf sağlanmasına neden olmaktadır. Ayrıca internet ortamında havayolu firmalarının düzenlemiş olduğu kampanyalardan çok daha seri bir şekilde haberdar olmak da mümkün olmaktadır. Bu sayede çok daha uygun fiyatlı bir şekilde uçak biletsi satın alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir