Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / Uçak Haberleri / Sunexpress Tavşan Peter İle Havalanacak

Sunexpress Tavşan Peter İle Havalanacak

Sony Pictures ile işbirliği yapan Sunexpres havayolu firması görenlerin yüzünde bir tebessüm oluşturmak için yolcu uçağının üzerine beğeni ile izlenilen Tavşan Peter filminin karakterinin resmini giydirerek havalanacak. Havayolu firması Sunexpress Boeing 737-800 model yolcu uçağının üzerine resmettirdiği tüm dünyada yediden yetmişe herkesin beğeni ile izlediği Tavşan Peter karakteri ile havalanacak ve böylece dikkatleri çekmeyi başaracaktır. Firma her zaman çocukları ile yolculuk yapan ailelere önem vermiş ve aile dostu olduğunu yaptığı projeler ile de göstermiştir. Son zamanlarda özellikle çocukların beğeni ile izlediği Tavşan Peter filminin karakterlerinin resminin uçağa boyanmasındaki amaç çocukları gülümsetmek ve sevdikleri kahramanlar ile keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır.

Ülkemizde Şubat ayında vizyona giren Peter adındaki yaramaz bir tavşan ve arkadaşlarının eğlenceli ve aksiyonlu hikayelerinin anlatıldığı orijinal adı Peter Rabbit olan Tavşan Peter filminin karakterleri Sunexpress firmasının uçaklarında havalandı. Karakterler ile boyanan uçaklar en çok da çocuklar tarafından büyük ilgi gördü. Firma daha önce de uçaklarına Şirinler ve Minyonlar filmlerinin karakterlerini giydirerek farklılığını ve çocuklara verdiği değeri göstererek de aile dostu olduğunu vurgulamıştır. Böylece Şirinler, Minyonlar en son Tavşan Peter faaliyeti ile firmanın Sony Pictures ile yaptığı üçüncü işbirliği olmuştur. Görsellik olarak da farklılık meydana getiren firma en çok da gelecek nesillere verdiği önem ve değer ile alkışı topladı.

Filmde insanlar ve hayvanlar arasında kurulan çatışmalı dünya anlatılmaktadır. Yaramaz bir tavşan olan Peter’in kardeşleri ve kuzenleriyle birlikte Bay Yeşilbahçe ile verdikleri mücadelede şiddet, çılgınlık ve sevgi sonuna kadar hissedilecek şekilde yansıtılmıştır. Filmde insanların verdikleri tepkiye göre sevinen veya üzülen bir hayvan topluluğu resmedilmiştir. Ağacın kovuğunda yaşamak yerine insani alanlara sokulmaya çalışan hayvanların insan tepkilerine yatkın oldukları anlatılmak istenmiştir. Hikaye içerisinde hırslarına yenik düşmek üzere olan bir insanoğlunun yaşananlar neticesinde o hırsın bir sevgi ve dostluk yumağına dönüşmesi etkileyici olmuş ve en katı düşmanlıkların bile giderilebileceği dostlukla iyiliğin her daim kazanacağına dair mesajlar içermektedir. İçerdiği mesajlar düşünüldüğünde firmanın tercih ettiği filmin doğru bir karar olduğu anlaşılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir