Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / Uçak Firmaları / Sunexpress yurt dışı uçak bileti kampanyaları

Sunexpress yurt dışı uçak bileti kampanyaları

Her geçen gün kendini yenileyen Sunexpress yurt dışı uçuşlarında farklı kampanyalar yapmakta ve böylece bilet fiyatları çok daha uygun seviyelere gelmektedir. Avrupa ve dünyada pek çok önemli noktaya uçuşlar gerçekleştiren firma zaman zaman farklı kampanyalar ile müşterilerin ilgisi çekmeyi hedeflemekte ve bunda da son derece başarılı olmaktadır. Firma tarafından sağlanan ucuzluk bazen özel zaman dilimlerine gelirken bazen ise normal zamanlarda da yapılabilmektedir. İndirim miktarları hepsi için farklı oranlarda olmasına rağmen bilet fiyatlarının ciddi olarak aşağıya düşmesini sağlamaktadır. Söz konusu kampanyalar, hava yolu şirketinin internet sitesinden müşterilerine duyurulmaktadır.

Sunexpress tarafından yapılan yurt dışı uçuşlarının büyük bir bölümü Avrupa’ya yapılmakta olup Avrupa’da da en fazla uçuş Almanya’ya yapılmaktadır. Özellikle Almanya’ya yapılan uçuşlar için firma tarafında çok ciddi indirimler yapılmaktadır. Berlin, Hamburg, Frankfurt, Münih ve Düsseldorf gibi önemli kentlere gitmek için alınan biletlerin fiyatları 65 Euro civarına düşmektedir. Söz konusu miktar oldukça uygun olup yolcularında yoğun ilgisini çekmektedir. Bu tür fırsatlarla ilgili bilinmesi gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır. Yapılan indirimlerin geçerli olduğu koltuk sayısı genellikle sınırlı olmakta bu söz konusu koltukların kısa sürede tükenmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı sağlanan indirimlerden yararlanmak isteyen kişilerin acele etmesi gerekmektedir.

Sunexpress tarafından sadece Avrupa’ya değil yurt dışındaki pek çok ülkeye uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Rusya, Mısır gibi ülkelere de uçuşlar gerçekleştirilmekte olup bunlar içinde farklı fırsatlar sunulmaktadır. Buralara gitmek isteyen yolcular indirim zamanlarında bilet aldıklarında fiyatlar ortalama olarak 60 Euro civarında olmaktadır. Bu da oldukça uygun bir fiyat olarak dikkat çekmekte ve yoğun talebin oluşmasına neden olmaktadır. Bahsedilen indirimlerden yararlanılarak alınan biletlerle bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu tür biletlere genellikle iade ve değişiklik hakkı verilmemekte olup gereken açıklamalar detaylar kısmında yer almaktadır. Detay kısımlarının okunması bu yüzden çok önemli olup kesinlikle ihmal edilmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmekte ve yolcular büyük mağduriyetler yaşayabilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir