Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / THY Uçak Bileti / THY Adana Uçak Bileti Ara

THY Adana Uçak Bileti Ara

20 Mayıs 1933 yılında hizmet hayatına başlayan THY Adana Şakirpaşa Havalimanına en fazla sefer düzenleyen firma olduğundan uçak bileti ara işlemlerinden sonuç elde etmek kolay olmaktadır. Ülkemizin ulusal bayrak taşıyıcı firması THY Adana Uçak Bileti ara yapabilmek için firmanın resmi sitesine veya online uçak bileti satışı yapan sitelere giriş yapılmalıdır.

thy-adana.jpg (638×450)

Türk Hava Yolları, ülkemizde liderliğini korurken dünya ve Avrupa genelindeki en iyi havayolları arasında yerini almaktadır. Firma sunduğu uygun fiyat politikası ve hizmetleri ile her geçen gün yolcu sayısını artırmaktadır. Adana yolcuları hem THY firmasının seferlerinden istifade edebilir, hem de THY’nin işlettiği Anadolujet Havayollarının uçuşlarını değerlendirebilir. Yolcularına, Ekonomi ve Business Class kabinlerinde uçma fırsatı veren firma uçuş sınıfına göre fiyat belirlemesi yapmaktadır.

THY Adana Uçak Bileti 83 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Çukurova’nın bereketli toprakları üzerinde kurulmuş olan Adana sıcaklıları ve kebabı ile bilinmektedir. Canı kebap çekenin Adana’ya ulaşımını kolaylaştırmak isteyen THY firması biletlerinde promosyon uygulaması yapmaktadır. Belli bir süre geçerli olan bu promosyonlar, karayolu maliyetinden daha düşük fiyatla uçak yolculuğu yapmayı sağlamaktadır. İstanbul, Adana arası en yoğun yolcu potansiyeli olan rotadır.

thy-adana-ucak-bileti-83-tl.jpg (738×435)

Bu rota arasında 83 TL’ye uçak yolculuğu yapabilmek için olabildiğince erken hareket etmek gerekmektedir. Çünkü havayolu firması bu kampanya için geçerli olan biletleri sayılı ve sınırlı tutmaktadır. İlk gelen biletleri alacağından sonra gelenler daha yüksek maliyetli biletleri almak zorunda kalacaktır. Havayolu şirketleri seferlerinin doluluk oranlarının yüksek olmasını ve her kesimden insanların uçak yolculuğu yapabilmesi için bu tür kampanyalar yapmaktadır.

THY Adana Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Türk Hava Yolları, Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk, Lefkoşa Ercan havaalanlarına düzenli sefer yapmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı’na sabah 04.55’den başlayıp gece 00.40’a kadar toplam 10 adet direkt sefer yapılmaktadır. Bu seferler haftanın her günü aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul Atatürk merkezi bir havaalanı olduğundan buradan farklı yerlere uçuş daha kolay olacaktır.

thy-adana-ucuslari.jpg (620×360)

Bundan dolayı THY en fazla seferini İstanbul’a düzenlemektedir. Lefkoşa Ercan Havalimanı’na ise günün çeşitli saatlerinde aktarmalı uçuş söz konusudur. Yurt için seferlerinin yanı sıra THY, Adana’dan Berlin, Medine, Düsseldorf ve Hamburg’a sezonluk uçuçlar yapmaktadır. THY’nin işletmeciliğini yaptığı Anadolujet firması da Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen’e düzenli seferler yapmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir