Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / THY Uçak Bileti / THY Diyarbakır Uçak Bileti Ara

THY Diyarbakır Uçak Bileti Ara

THY Diyarbakır Uçak Bileti Ara

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan ve yörenin en büyük kentlerinden biri olma özelliğine sahip Diyarbakır Uçak Bileti Ara hususunda farklı güzergahlar üzerinden yöreye sefer düzenleyen THY tarafından satış sunulan biletlerden temin edebilmek mümkündür. Tarihi dönemler içerisinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan bölgeye yönelik düzenlenen seferler arasında yer alan THY Diyarbakır Uçak Bileti Ara noktasında farklı güzergah ve fiyat seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Kültür ve tarih turizmine ilgi duyan ziyaretçiler için mutlaka görülmesi gereken bir rota olan Diyarbakır yönüne THY ayrıcalığı ve konforu ile düzenlenen seferler sayesinde uygun zaman dilimleri içerisinde ve cazip fiyat seçenekleri ile ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

THY Diyarbakır Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlar 

Farklı güzergahlar arasında yaygın bir şekilde seferlerinin bulunması ve müşterilerinden talep edilen bedellerde oldukça cazip seçeneklerin yer alması THY firmasının birçok ziyaretçi tarafından tercih edilmesini mümkün kılmaktadır. Diyarbakır bölgesinde hizmet veren havalimanına ülke içerisinden gerçekleştirilen uçuşlara bakıldığında:

  • İstanbul- Diyarbakır: 290 TL
  • Ankara-Diyarbakır: 370 TL
  • İzmir-Diyarbakır: 350 TL
  • Konya- Diyarbakır: 350 TL şeklinde fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

İç hat seferleri haricinde dünya üzerindeki popüler lokasyonlar üzerinden gerçekleştirilen THY seferleri ile de Diyarbakır bölgesine direk veya aktarmalı olarak ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Yurtdışı uçuş noktaları arasında; Almanya, Hollanda, Yunanistan ve Bulgaristan gibi ülkeler yer almaktadır.

THY Diyarbakır Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

İstanbul ve Ankara gibi metropol kentler üzerinden düzenlenen THY uçuşları sayesinde gün içerisinde farklı saatlerde Diyarbakır kentine ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.  Özellikle yaz mevsiminde artan taleplere bağlı olarak yöreye düzenlenen sefer sayılarında artış yaşanması mümkün olmaktadır. THY tarafından müşteri memnuniyetini ve ilgisi artırma amacıyla zaman zaman çeşitli seyahat kampanyaları düzenlenmekte olup tatil dönemler ve hafta sonu gibi zaman aralıklarında bilet fiyatlarında artış yaşanabilmektedir. Bu doğrultuda online platformları ve uygulamaları kullanarak bilet fiyatlarında düzenlenen indirim fırsatlarını yakalamak ve promosyonlu seferlerden yararlanmak oldukça faydalı bir davranış olacaktır. Bahsedilen kentler haricinde Konya şehrinden gün içerisinde İstanbul aktarmalı olarak 5 farklı sefer ile bölgeye varış yapabilme imkanı mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir