Perşembe , Mayıs 26 2022
Anasayfa / THY Uçak Bileti / THY Nevşehir Uçak Bileti Ara

THY Nevşehir Uçak Bileti Ara

THY Nevşehir Uçak Bileti Ara

Peribacaları ile ünlü Nevşehir ilinde bulunan Kapadokya Havalimanından THY firması ile yolculuk yapmak isteyenler uçak bileti ara işlemlerini yaptıklarında sadece İstanbula sefer olduğunu görecektir. İstanbul yolculuğu için Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen havayolu firmalarından THY Nevşehir Uçak Bileti ara butonuna basıldığında direkt olarak gerçekleştirilen seferler ekrana yansımaktadır. 1998 yılında hizmet vermeye başlayan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na üç farklı havayolu firması yolcu taşımaktadır. Bunlardan biri THY iken diğeri Pegasus ve Anadolujet’tir. Anadolujet firmasını da Türk Hava Yolları işletmektedir. Bundan dolayı Nevşehir’e yolculuk yapmak isteyenler öncelikle bilet alma işlemlerini halletmelidir. Bu işlemler internette bulunan online siteler aracılığı ile yapılabilir. Dileyen acentelerden de biletlerini alabilir fakat online siteler daha pratik olduğundan günümüzde daha fazla tercih edilmektedir.

THY Nevşehir Uçak Bileti 97 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Hava yolu firmaları, boş koltuklarla uçmayı asla istemezler. Çünkü ne kadar çok boş koltuk varsa firmanın zararı o miktarda artmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için uçuşun masrafını karşılayacak kampanyalar düzenlerler. Yapılan kampanyalar ile uçuşun maliyeti çıkarıldıktan sonra artık fiyatlar yükselmeye başlar. Türk Hava Yolları, Nevşehir ile İstanbul Atatürk Havalimanı arasındaki uçuşlarında kampanya yapmıştır. Yolcularına, 97 TL gibi cüzi bir miktarla uçak yolculuğu yapabilme imkanı sunmaktadır. 97 TL ile satışa sunulan biletler belli sayı ile sınırlı olduğundan erken alan kazanmaktadır. THY, seferlerinde müşterilerine Ekonomi, Busines Class sınıflarda uçma imkanı vermektedir. 97 TL olan biletler ise promosyon biletleri olup iade, iptal ve değişimi söz konusu değildir.

THY Nevşehir Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

Nevşehir, farklı doğal oluşumları ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatlerini çekmektedir. Peri Bacaları’nın yanı sıra, Göreme Açık Hava Müzesi, Ihlara Vadisi gibi turistik mekanlara sahip olan kente THY, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan direk seferler düzenlemektedir. Bu seferler her gün sabah 07.15 ile akşam 18.20 saatlerinde gerçekleştirilmektedir. Yolculuk normal hava şartlarında ortalama 1 saat 30 dakika sürmektedir. Yabancı turistlerin büyük çoğunluğu Atatürk Havalimanı’na geldiği için oradan Nevşehir’de ulaşım THY ile kolaylaşmaktadır. Türk Hava Yolları’nın işlettiği Anadolujet firması ise Antalya, İzmir Adnan Menderes ve İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarına sefer düzenlemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir