Çarşamba , Ocak 26 2022
Anasayfa / THY Uçak Bileti / THY Van Uçak Bileti Ara

THY Van Uçak Bileti Ara

THY Van Uçak Bileti Ara

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Van şehrine ulaşabilmek için sıklıkla internette Van uçak bileti ara platformları kullanılmakta olup buraya sefer yapan firmalar arasında THY da bulunmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle biletlerin kolaylıkla temin edilebilmesi için THY Van uçak bileti ara uygulamalarının kullanılması önerilmektedir. Dünya üzerinde yaşanmış en eski şehirlerin arasında kendine yer bulan Van, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle gezilecek pek çok yere sahiptir. Gözünün birinin yeşil diğerinin mavi olduğu dünyaca ünlü Van kedisi de şehrin önemli değerlerinden bir tanesidir. Bu sebeple her yıl pek çok turist ağırlayan şehrin ulaşımı, Van Ferit Melen Havalimanı aracılığıyla sağlanmaktadır. THY buraya düzenli seferler düzenleyerek yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Kalitesiyle adından sıkça bahsettiren THY ile ayrıcalıklı uçuş keyfine ulaşmak uygun fiyatlarla da mümkün olmaktadır.

THY Van Uçak Bileti 59 TL’den Başlayan Fiyatlar

THY, seyahat eden pek çok kişinin tercihi olup uygun fiyat politikalarıyla da bunu desteklemektedir. Türkiye’nin pek çok ilinden düzenlenen seferlerin ortalama fiyatlarına baktığımızda şu rakamlar ile karşılaşmaktayız:

  • İstanbul – Van: 161 TL
  • Ankara – Van: 416 TL
  • Antalya – Van: 553 TL
  • İzmir – Van: 416 TL
  • Adana – Van : 441 TL
  • Konya – Van: 404 TL
  • Diyarbakır – Van: 541 TL
  • Gaziantep – Van: 541 TL

Ortalama fiyatları bu şeklide olan THY seferlerinin politikası, aktarmalı ve aktarmasız olarak da farklılık göstermektedir. İki aktarmalı olanlar da bulunmaktadır. Bu fiyatlar dahilinde bulunduğunuz şehirden bilet alarak seyahat edebilmek mümkündür.

THY Van Uçuş Günleri ve Uçuş Sayısı

THY Van seferlerinde bulunulan şehre bağlı olarak farklılık gösterse de genel olarak hafta içi ve hafta sonu her gün uçuş yapmaktadır. Büyük şehirlerden buraya yapılan uçuş seferlerinin sayısı daha fazla olmaktadır. Bu firma ile pek çok kişi kente seyahat etmektedir. Buraya yapılan turistik geziler, daha çok bahar ve yaz mevsiminde yoğunlaştığından uçuşlara olan talep de bu dönemlerde artmaktadır. Uçuşların fiyat belirlenmesinde de bu talepler etkili olmaktadır. Yani İstanbul’dan Van’a olan uçuşlar daha çok talep edildiğinde fiyatlar düşmekte ve uçuş sayıları da daha fazla olmaktadır. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir